Świat

Cody Garbrandt: Byłem bliski samobójstwa!

on

W szczerym wywiadzie z I Am Second, były mistrz UFC, Cody Garbrandt, odkrył jedną z najciemniejszych kart swojej przeszłości. Okazuje się, że były mistrz zażywał narkotyki oraz był bliski popełnienia samobójstwa.

W tym wywiadzie Garbrandt zdradził, że krótko po zakończeniu kariery zapaśniczej w liceum zaczął zażywać narkotyki i niemalże spróbował popełnić samobójstwo. Mówi, że jego brat Zach powstrzymał go w decydującym momencie i pomógł mu powrócić na właściwą ścieżkę w życiu.

Zach pojawił się w odpowiednim momencie, zainterweniował się mną i moim życiem w momencie, w którym chciałem się poddać. To było bodajże na ostatnim roku w szkole średniej. Chciałem ponownie wywalczyć mistrzostwo stanu. Zdobyłem je już w  pierwszym roku w szkole [średniej], jednakże później przyszły kłopoty, porażki i kontuzje. Czułem się niespełniony, zawiedziony; popadłem w  złe towarzystwo, zacząłem imprezować i zażywać narkotyki. Żyłem z dnia na dzień nie myśląc o przyszłości,  czego o mały włos nie przypłaciłem życiem. Całkowicie straciłem motywację, nie chciałem więcej żyć. Próbowałem się powiesić, ale mój brat pojawił się w ostatniej chwili i mnie uratował. Właściwie powinienem powiedzieć, że wyłamał drzwi, aby się do mnie dostać, a potem mocno mnie przytulił i zaczął pocieszać. Płakaliśmy. Zach powiedział, że od teraz wszystko będzie dobrze, że sobie poradzę. To był zwrotny punkt w karierze, w całym moim życiu.

Cody znajduje się teraz w najtrudniejszym momencie swojej kariery – najpierw stracił pas na rzecz TJa Dillashawa, następnie nie udało mu się tego pasa odzyskać. Zarówno w pierwszej jak i drugiej walce Garbrandt zdołał naruszyć rywala, jednakże popularny Snake wychodził z opresji i kończył starcia nokautując Cody’ego.

About Piotr Górski

Fan ACA (daw. ACB), FNG i innych rosyjskich federacji. Zwolennik hasła "Less show, more fighting".

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *