News

Floyd Mayweather rozważa powrót do walk: Boks albo MMA!

on

W ciągu ostatnich kilku tygodni Mayweather podsycił spekulacje na temat jego powrotu do walk, publikując kilka filmów, które pokazują, jak wchodzi do klatki, a także wrzucił do mediów społecznościowych parę zdjęć grając na nerwach Conora McGregora.

Choć wydaje się nieprawdopodobne, aby Mayweather kiedykolwiek rozważał walkę w mieszanych sztukach walki w wieku 41 lat, bez wcześniejszego doświadczenia poza boksem, nadal szydzi i drażni, że jest taka możliwość.

Teraz Mayweather posunął się tak daleko, że porusza tematy powrotu do boksu, a nawet mówi o debiucie w Octagonie UFC.

Nie wiem. Nie wiemy, czy to ring bokserski – czy może Oktagon.

– Powiedział Floyd dla Forbes, gdy zapytano go o ponowną walkę.

Po prostu nie wiemy. Ale były rozmowy.

Teraz wszystko, co robi Mayweather podczas wywiadów, wydaje się mieć większy cel.

McGregor dokuczał mu przez wiele miesięcy, zanim doszło do ich walki w boksie, więc tym bardziej Floydowi nie jest mu obce, by wywołać zamieszanie przez jakiś czas, zanim stanie się to rzeczywistością.

Prawda jest taka, że ​​trudno jest sobie wyobrazić, jak Mayweather zakład rękawice do MMA i wkracza do Octagonu UFC, gdzie byłby słabszym zawodnikiem praktycznie dla każdego zawodnika z listy, a tym bardziej na mistrza takiego jak McGregor.

Choć wydawało się to niemożliwe, prezydent UFC Dana White był otwarty na ten pomysł po obejrzeniu postów Mayweather’a w mediach społecznościowych.

Floyd powiedział, doprowadzając do walki z Conorem, że zrobi obie te walki. Zobaczymy, co się stanie. Oczywiście, jedynym sposobem na powtórzenie tej walki jest sens, jeśli wejdzie do Oktagonu.

– Powiedział White w zeszłym tygodniu.

Czy nadszedł czas na rewanż, tym razem w MMA?

Źródło: MMANYTT

About Aleksandra Piętka

Zafascynowana sztukami walki od kiedy zobaczyłam "Wejście smoka" i "Karate kid" :) Później przyszedł czas na prawdziwe pojedynki i tak trafiłam na Pride, ostatecznie ubóstwiam organizację UFC i oglądam all the time nawet powtórki - do kolacji. Ogromna fanka Fedora Emelianenko, Andersona Silvy, Rondy Rousey, Joanny Jędrzejczyk, braci Diaz, Jona Jonsa. Trenuje amatorsko mma i stwierdzam, że nie ma piękniejszego sportu :) Pozdrawiam!

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *