News

Floyd Mayweather wymienia „uprzejmości” z Conorem McGregorem

on

Może Floyd Mayweather wędkuje po drugie spotkanie w ringu z Conorem McGregorem. A może po prostu Floyd jest Floydem.

Tak czy inaczej, niepokonana supergwiazda boksu wyskoczyła z postami do mistrza UFC Conora McGregora.

Zarzut, o którym wspominano w tweecie Mayweathera, to plotka, która pojawiła się pod koniec listopada, a która została stanowczo odrzucona przez obóz McGregora. Chodziło o zatarg Conora z Cartelem.

„Ja Ciebie roz####łem w 2017 roku, teraz oni będą Cię pier###ić w 2018 roku. Za chwilę rozpoczniesz nowy rok z hukiem.”

Mayweather pokonał McGregora podczas 10. rundy przez TKO w pojedynku bokserskim w Las Vegas w sierpniu. W tym wydarzeniu 4,3 miliona kibiców wykupiło pay-per-view w Ameryce Północnej, co spowodowało, że był to drugi co do wielkości event PPV wszechczasów.

W ostatnich tygodniach prezydent UFC Dana White twierdził, że jego firma prowadzi rozmowy z Mayweather na temat zaangażowania się w UFC. Ale Mayweather rozstał się z tymi roszczeniami.

Dana White z UFC opracował plan na dywizje lekką w 2018 roku: albo McGregor walczy z tymczasowym mistrzem Tony Fergusonem w marcu, albo Ferguson z czołowym rywalem Khabibem Nurmagomedovem, ze zwycięzcą spotkania z McGregorem w lecie.

Trener McGregora, John Kavanaugh, powiedział, że jego obóz doradza McGregorowi, aby jego następna walka była walką w formule MMA, a nie powrotem do ringu.

McGregor, który nie jest kimś, kto pozwoliłby na takie komentarze jak slajdy Mayweather’a, wkrótce odpowiedział na tweeta Floyda.

Ale to nie koniec. Obaj zawodnicy kontynuowali zaczepki na Instagramie.

View this post on Instagram

You violate and I will demonstrate!!

A post shared by Floyd Mayweather (@floydmayweather) on

View this post on Instagram

Violate these nuts 🥜

A post shared by Conor McGregor Official (@thenotoriousmma) on

 

Czy te zaczepki zwiastują Mayweather vs McGregor 2?

Źródło: MMAFighting/Instagram

About Aleksandra Piętka

Zafascynowana sztukami walki od kiedy zobaczyłam "Wejście smoka" i "Karate kid" :) Później przyszedł czas na prawdziwe pojedynki i tak trafiłam na Pride, ostatecznie ubóstwiam organizację UFC i oglądam all the time nawet powtórki - do kolacji. Ogromna fanka Fedora Emelianenko, Andersona Silvy, Rondy Rousey, Joanny Jędrzejczyk, braci Diaz, Jona Jonsa. Trenuje amatorsko mma i stwierdzam, że nie ma piękniejszego sportu :) Pozdrawiam!

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *