Świat

Joe Rogan: Mayweather ma realną szansę na wygraną w starciu z CM Punkiem

on

Znany na całym świecie komentator gal UFC i analityk, Joe Rogan wypowiedział się na temat szans Floyda Mayweathera w MMA z jakimkolwiek rywalem.

Floyd jakiś czas temu zamieścił wideo w klatce zapowiadając, że w tym roku zawalczy w formule MMA. Wiadomo, że były pięściarz dąży do rewanżowej walki z Conorem McGregorem, jednak tym razem na podwórku Irlandczyka. Jak też wiadomo wujek Floyda, Jeff stwierdził, że „Money” mógłby zmierzyć się w debiucie w MMA z Philem „CM Punk” Brooksem. 

Całą sprawę skomentował także w swoim podcascie Joe Rogan, który uważa, że w walce z Conorem, Floyd nie ma czego szukać.

Wiemy, że Floyd nie może walczyć z Conorem McGregorem w walce MMA. On wie, że może, ale szanse na przegraną Conora są tak astronomicznie małe. Niezależnie od tego, na co stawia się w Vegas, to jest urocze. Nie obchodzi mnie, czy to 10 do 1, 100 do 1. Założę się, że będzie jak 900 do 1. To będzie coś niedorzecznego.

Conor zaatakuje nogami. On nawet nie będzie miał okazji podejść wystarczająco blisko. Conor z pewnością będzie atakował nogi Floyda. On nie ma żadnych szans. Jeśli Conor zdecyduje się uderzać czy klinczować, to będzie klinczował i rzucał Floydem jak szmacianą lalką. Jeśli ta walka ma się odbędzie, to Floyd nie ma szans.

Widzi jednak szansę dla Mayweathera w pojedynku właśnie z CM Punkiem.

Floyd ma realną szansę, przeciwko CM Punkowi. CM Punk, o wiele większy, ale bądźmy szczerzy. CM Punk jest facetem, który na co dzień zmaga się z prawdopodobnie 190 funtami, tnie wagę, aby zejść do 170, aby walczyć w UFC. Floyd Mayweather jest największym bokserem, może nawet wszechczasów. Przynajmniej na papierze jest. Spójrz na jego osiągnięcia, przechodził przez wiele klas wagowych, jest niepokonany, 50-0. Nie obchodzi mnie, czy ostatnią jego walką był Conor McGregor. Nadal jest te 50-0. Jest na innym poziomie.

Oczywiście Rogan nie ma wątpliwości, że jeśli walka McGregor-Mayweather odbędzie się po raz kolejny, tym razem w MMA to także przyniesie niesamowite zyski, podobnie jak ta sierpniowa w boksie (4.3 mln wykupień PPV).

źródło: Joe Rogan Experience

About Kuba Podgórski

MMA zainteresowany nieco wcześniej niż walka Pudzilli z Najmanem. Na codzień trenuje BJJ w Gracie Barra Toruń. Wielki fan Joanny Jędrzejczyk, Conora McGregora, Jona Coco Jonesa, Rondy Rousey, Michała Materli i Borysa Mańkowskiego.

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *