ACB

Listopadowa rozpiska gal MMA!

on

Serdecznie zapraszamy na comiesięczną rozpiskę gal MMA.

Madness Cage Fighting 4

Kiedy – 2 Listopad (Piątek)

Gdzie – Puławy, Polska

Walka wieczoru: Rafał Kijańczuk (5-0) vs Aleksandr Boyko (17-17)

M-1 Challenge 98

Kiedy – 3 Listopad (Sobota)

Gdzie – Czelabińsk, Rosja

Walka wieczoru: Artem Frolov (11-0) vs Bruno Silva (18-6) – pojedynek o pas wagi średniej.

Gala Sportów Walki 

Kiedy – 3 Listopad (Sobota)

Gdzie – Białogard, Polska

Walka wieczoru: Paweł Brandys (7-5-2) vs Mateusz Szymoczko (4-0)

Extreme Fight Cage 8

Kiedy – 3 Listopad (Sobota)

Gdzie – Ełk, Polska

Walka wieczoru: Piotr Mróz (8-2) vs Łukasz Bugara (8-0)

 

UFC 230 

Kiedy – 3 Listopad (Sobota)

Gdzie – New York, USA

Walka wieczoru: Daniel Cormier (21-1) vs Derrick Lewis (21-5) – pojedynek o pas wagi ciężkiej.

Ponadto na gali zobaczymy reprezentanta naszego kraju:

Adam Wieczorek (10-1) vs Marcos Rogeiro De Lima (15-5-1)

One Championship: Heart of the Lion

Kiedy – 9 Listopad (Piątek)

Gdzie – Singapore 

Walka wieczoru: Jingnan Xion (13-1)  vs Angela Lee (9-0) – pojedynek o pas wagi słomkowej kobiet.

Bibiano Fernandes (22-3) vs Kevin Belingon (19-5) – pojedynek o pas wagi koguciej.

LFA 53 

Kiedy – 9 Listopad (Piątek)

Gdzie – Phoenix, USA

Walka wieczoru: Maikel Perez (6-1) vs Casey Kenney (9-1-1) – pojedynek o pas wagi koguciej.

Wieczór Walk SWD

Kiedy – 10 Listopad (Sobota)

Gdzie – Kraków, Polska 

Walka wieczoru: Łukasz Stanek (5-4) vs Mateusz Strzelczyk (8-6-1)

ACB 90

Kiedy – 10 Listopad (Sobota)

Gdzie – Moskwa, Rosja

Walka wieczoru: Sergey Belostenniy (5-1) vs Mukhamad Vakhaev (6-4-1)

Ponadto na gali zobaczymy reprezentanta naszego kraju:

Marcin Held (24-7) vs Musa Khamanaev (18-5)

King Of The Cage: In The Mix

 

Kiedy – 10 Listopad (Sobota)

Gdzie – New York, USA

Walka wieczoru: Patrick Mix (9-0) vs Keith Richardson (18-10) – pojedynek o pas wagi koguciej.

UFC Fight Night 139

Kiedy – 10 Listopad (Sobota)

Gdzie – Denver, USA

Walka wieczoru: Chan Sung Jung (14-4) vs Yair Rodriguez (10-2)

Bellator 209

Kiedy – 15 Listopad (Czwartek)

Gdzie – Tel Aviv, Izrael

Walka wieczoru Patrick Freire (27-4) vs Emmanuel Sanchez (17-3) – pojedynek o pas wagi piórkowej.

Invicta FC 32

Kiedy – 16 Listopad (Piątek)

Gdzie – Oklahoma, USA

Walka wieczoru: Pam Sorenson (7-2) vs Felicia Spencer (5-0) – pojedynek o pas wagi piórkowej kobiet.

LFA 54

Kiedy – 16 Listopad (Piątek)

Gdzie – California, USA

Walka wieczoru: Sabina Mazo (5-0) vs Carol Yariwaki (7-2) – pojedynek o pas wagi muszej kobiet.

Dragon Fight Night 4

Kiedy – 17 Listopad (Sobota)

Gdzie – Legionowo, Polska

Walka wieczoru: Adrian Błeszyński (7-2) vs Krystian Bielski (4-0)

Oktagon 10

Kiedy – 17 Listopad (Sobota)

Gdzie – Praga, Czechy

Walka wieczoru: Gabor Boraros (16-5-1) vs David Kozma (23-10) – pojedynek o pas wagi półśredniej.

Ponadto na gali zobaczymy reprezentantkę naszego kraju:

Marta Waliczek (3-1) vs Veronika Rodova (3-1)

Cage Warriors 99

Kiedy – 17 Listopad (Sobota)

Gdzie – Colchester, Anglia

Walka wieczoru: Nathan Greyson (6-2) vs Blaine O`Driscoll (6-2) – pojedynek o pas wagi muszej.

Ponadto na gali zobaczymy reprezentanta naszego kraju:

Łukasz Rajewski (8-3) vs Mads Burnell (9-3)

M-1 Challenge 99

Kiedy – 17 Listopad (Sobota)

Gdzie – Nazran, Rosja

Walka wieczoru: Mikael Silander (18-6) vs Aleksander Doskachluk (9-2) – pojedynek o pas wagi muszej.

 

King Of The Cage: Future Legends

Kiedy – 17 Listopad (Sobota)

Gdzie – Nevada, USA

Walka wieczoru: Kris Jennings (6-2) vs Jusitn Burrage (5-0) – pojedynek o pas wagi półśredniej.

UFC Fight Night 140

Kiedy – 17 Listopad (Sobota)

Gdzie – Buenos Aires, Argentyna

Walka wieczoru: Neil Magny (21-6) vs Santiago Ponzinibbio (26-3)

Ponadto na gali zobaczymy reprezentanta naszego kraju:

Bartosz Fabiński (14-2) vs Michael Prazeres (25-2)

Armia Fight Night 4

Kiedy – 24 Listopad (Sobota)

Gdzie – Siedlce, Polska

Walka wieczoru: Tomasz Jakubiec (8-2) John Palaiologos (15-8-1)

UFC Fight Night 141

Kiedy – 24 Listopad (Sobota)

Gdzie – Pekin, Chiny

Walka wieczoru: Curtis Blaydes (10-1) vs Francis Ngannou (11-3)

Liddell vs Ortiz 3

Kiedy – 17 Listopad (Sobota)

Gdzie – California, USA

Walka wieczoru: Chuck Liddell (21-8) vs Tito Ortiz (19-12-1)

Bellator 210

Kiedy – 30Listopad (Piątek)

Gdzie – Oklahoma, USA

Walka wieczoru: Melvin Manhoef (30-14-1) vs Chidi Njokuani (18-5)

The Ultimate Fighter 28 Finale

Kiedy – 30 Listopad (Piątek)

Gdzie – Las Vegas, USA

Walka wieczoru: Rafael Dos Anjos (28-10) vs Kamaru Usman (13-1)

 

Jak widzicie listopad będzie obfity. Na którą galę czekacie najbardziej?

About Przemek Frąckiewicz

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *