News

Łukasz Sajewski vs. Nordin Asrih na gali GMC 17!

on

Łukasz Sajewski poznał nazwisko nowego rywala, dla przypomnienia Polak miał zawalczyć o pas wagi lekkiej 1 września na gali Krwawy Sport 2, jednak pojawiły się problemy organizacyjne i ostatecznie gala została odwołana.

Nie czekając długo były zawodnik UFC Łukasz Sajewski(13-3) zawalczy na gali GMC 17, 13 października w Niemieckim mieście Düsseldorf, a jego rywalem będzie Nordin Asrih(26-10).

Asrih to doświadczony Niemiecki zawodnik który obecnie jest na fali 6 zwycięstw, jego domenom jest parter, 23 pojedynki kończył przed czasem w tym 16 właśnie w parterze. w 2011 roku brał udział w programie TUF 13 gdzie przegrał, i nie dostał się do największej organizacji na świecie – UFC. Ostatnią swoją walkę Asrihn wygrał w pierwszej rundzie zakładając dźwignie zawodnikowi z Serbii.

Sajewski wraca po dłuższej przerwie spowodowanej kontuzją, ostatni raz walczył na UFC 204 w 2016 roku, gdzie zainkasował 3 przegraną w tej organizacji z Marckiem Diakiesem. „Wookie” 9 walk wygrywał przed czasem w tym 7 z nich kończyły się w parterze. Sajewski jest zdeterminowany by wrócić na ścieżkę zwycięstw, przed startami w UFC przez 7 lat był niepokonany wygrywając 13 pojedynków.

Kto waszym zdaniem wygra to starcie?

About Aleksandra Piętka

Zafascynowana sztukami walki od kiedy zobaczyłam "Wejście smoka" i "Karate kid" :) Później przyszedł czas na prawdziwe pojedynki i tak trafiłam na Pride, ostatecznie ubóstwiam organizację UFC i oglądam all the time nawet powtórki - do kolacji. Ogromna fanka Fedora Emelianenko, Andersona Silvy, Rondy Rousey, Joanny Jędrzejczyk, braci Diaz, Jona Jonsa. Trenuje amatorsko mma i stwierdzam, że nie ma piękniejszego sportu :) Pozdrawiam!

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *