News

Oficjalnie: Ronda Rousey podpisała kontakt z WWE!

on

Była mistrzyni wagi koguciej UFC Ronda Rousey, zgodziła się na warunki kontraktuz WWE i będzie występować jako profesjonalny wrestler.

Rousey niespodziewanie pojawiła się w niedzielę wieczorem na gali Royal Rumble w Filadelfii. Po zakończeniu pierwszego w historii damskiego Royal Rumble matchu, Rousey weszła na stage, a następnie do ringu i zaszokowała tłum kibiców.

To jest teraz moje życie, pierwszeństwo na kilka następnych lat, to nie jest coś żeby się pokazać, to nie jest chwyt reklamowy.

– powiedziała Rousey dla ESPN.

Kiedy po raz pierwszy spotkałam się z Triple H’em, powiedziałem mu:” Są inne rzeczy, które mogę zrobić z moim czasem, które zapewnią więcej pieniędzy, ale nie będę cieszyć się z tego prawie tak bardzo jak z przystąpięnia do WWE.

To nie mógł być bardziej dramatyczny moment, jeśli chodzi o świat WWE. Po tym, jak japońska supergwiazda Asuka odniosła zwycięstwo w walce kobiet w Royal Rumble, po obu stronach ringu weszły kobiety z WWE, Alexa Bliss i Charlotte Flair. Nagle poleciał kawałek „bad reputation” Joan Jett , a na ekranie pojawiła się Ronda Rousey.

Weszła na ring, wskazała na znak WrestleMania, uścisnęła dłoń Stephanie McMahon i oficjalnie wkroczyła w zupełnie nowy świat.

Jestem taka szczęśliwa i nie mam na to słów – a zwykle mam słowa na wszystko: To nigdy mi się jeszcze nie przydarzyło

Jak sama Ronda przyznaje to jest to, co zawsze chciała robić:

To zabawne – to trochę jak aktorstwo, ponieważ to było coś, co zawsze chciałam robić, ale nigdy nie myślałam, że wpisze to w swoją kariere zawodową. Gdybym nie wzięła tej propozycji i ja odrzuciła to czułabym się tak, kiedy miałam 6 lata i sama sobie skopałabym tyłek.

Najprawdopodobniej debiut Rondy Rousey zobaczymy na nadchodzącej Wrestlemanii.

Źródło:ESPN

About Aleksandra Piętka

Zafascynowana sztukami walki od kiedy zobaczyłam "Wejście smoka" i "Karate kid" :) Później przyszedł czas na prawdziwe pojedynki i tak trafiłam na Pride, ostatecznie ubóstwiam organizację UFC i oglądam all the time nawet powtórki - do kolacji. Ogromna fanka Fedora Emelianenko, Andersona Silvy, Rondy Rousey, Joanny Jędrzejczyk, braci Diaz, Jona Jonsa. Trenuje amatorsko mma i stwierdzam, że nie ma piękniejszego sportu :) Pozdrawiam!

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *