News

Paweł Derlacz: Czekamy na rewanż z Tomkiem Narkunem!

on

Paweł Derlacz był gościem relacji na żywo, w grupie poświęconej sympatykom MMA na Facebooku. Odpowiedział na wiele pytań miedzy innymi odniósł się do rewanżowego starcia Mameda Khalidova z Tomaszem Narkunem, oraz odpowiedział co sądzi o przegranych walkach Joanny Jędrzejczyk.

Czy jest szansa zobaczyć Mameda jeszcze w tym roku?

Myślę ze tak. Na dniach czytałem na Facebooku o turnieju wagi średniej(KSW) i wygrany tego turnieju ma się bić z Mamedem. Ale jeśli chodzi o informacje ode mnie to my czekamy na rewanż z Tomkiem Narkunem. Mamed jest w bardzo dobrej formie, trenuje i ta walka dała mu dużo motywacji, wyciągnęliśmy pozytywne wnioski i myślę, że zobaczycie Mameda w akcji jeszcze w tym roku!

Czy uważasz, że Asia walczy słabiej niż jak trenowała u Ciebie?

Nie uważam, ze walczy słabiej, walczy inaczej, nie oceniam pracy trenerów i zaplecza American Top Team. Uważam, że są świetnym teamem, topowym na świecie, Asia walczy inaczej niż jak trenowała u nas. Trenerzy i Asia postawili na coś innego, teraz to możne nie wyszło ale pójdą po rozum do głowy i zmienia coś. Nie chce oceniać pracy innych szkoleniowców. Inny team, życzę im i Asi dużo sukcesów.

Przepracowaliśmy z Asia wiele lat, oglądam te walki i to nie jest tak, ze fajnie się ogląda jak zawodniczka z którą przepracowałeś kopę lat teraz dwa razy przegrywa. Tak wyszło, życzę sukcesów mam nadzieje, że teraz w lipcu się odbije.

Zachęcamy do dołączenia do grupy. Cały materiał możecie obejrzeć tutaj:

Żródło: Facebook

About Aleksandra Piętka

Zafascynowana sztukami walki od kiedy zobaczyłam "Wejście smoka" i "Karate kid" :) Później przyszedł czas na prawdziwe pojedynki i tak trafiłam na Pride, ostatecznie ubóstwiam organizację UFC i oglądam all the time nawet powtórki - do kolacji. Ogromna fanka Fedora Emelianenko, Andersona Silvy, Rondy Rousey, Joanny Jędrzejczyk, braci Diaz, Jona Jonsa. Trenuje amatorsko mma i stwierdzam, że nie ma piękniejszego sportu :) Pozdrawiam!

Recommended for you

2 Comments

 1. Autoinformator.pl

  2018-06-14 at 15:40

  Mamed powinien dostać rewanż, akurat zanim skończy się turniej on zdąży zawalczyć z Narkunem.

  • Aleksandra Piętka

   2018-07-17 at 13:25

   Fani mają nadzieje na ten rewanż i myślę, że wcześniej czy później do tego dojdzie 🙂 Pozdro!

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *