News

Wasyl Łomaczenko trenuje na macie i dogryza UFC. TJ Dillashaw reaguje

on

Wasyl Łomaczenko pokonując w grudniu zeszłego roku jedną ze wschodzących gwiazd zawodowego boksu Guillermo Rigondeaux  stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych bokserów swojej kategorii wagowej.

Nie jest tajemnicą, że swój kolejny pojedynek chciałby stoczyć na przełomie kwietnia i maja. Jego rywalem miałby być Jorge Linares. Mimo że Wasyl wyraził chęć pojedynku z Linaresem to ten nie podpisał jeszcze kontraktu na walkę.

Czekając na swojego rywala Łomaczenko nie próżnuje i w międzyczasie nagrał video gdzie prezentuje swoje umiejętności zapaśnicze. Na swoim Twitterze umieścił post z nagraniem, w którym pisze.

Jesteś gotowy walczyć ze mną w 135 funtach Jorge Linares? Jeśli nie, może pójdę wygrać pierwszy pas w UFC, czekając na ciebie.

Zaczepka w stronę UFC nie uszła uwadze jednemu z mistrzów tej organizacji i Łomaczenko dostał jasną propozycję od T.J’a Dillshawa.


Chodź do octagonu i zróbmy to! @DanaWhite @seanshelby

 

Szybka odpowiedź, jaką dał Wasyl nie pozostawia wątpliwość co tak naprawdę myśli o spróbowaniu swoich sił w UFC.


Podczas wywiadu udzielonemu dla ESPN T.J. odniósł się do tej sytuacji sugerując, że nie ma nic przeciwko spróbowaniu swoich sił z Vasylem Lomachenko w bokserskim ringu.

Muszę się dowiedzieć, co się dzieje.

Zawsze staram się poszerzać swoją wiedzę jako mieszany artysta sztuk walki. Jestem tak wielkim fanem Łomaczenko , że nie chciałbym ominąć takiej okazji. Nawet jeśli zostanę pokonany, to coś, co zapamiętam na zawsze.

 

źródło: Twitter/ESPN

About Bartek Potępski

W MMA zakochany od pierwszych gal KSW. Miłośnik UFC, Cage Warriors, ACB. Największy samozwańczy fan Conora McGregora w Polsce. Ulubieni zawodnicy to jeszcze: Joanna Jędrzejczyk, Brian Ortega, Stipe Miocić, Jon Jones i Justin Gaethje.

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *