Świat

World MMA Awards 2017 – Wyniki

on

Niestety Joanna Jędzrejczyk i federacja KSW bez nagrody na World MMA Awards.

Poniżej lista zwycięzców.

 

Zawodnik roku:

Michael Bisping
Donald Cerrone
Cody Garbrandt
Conor McGregor – WINNER
Stipe Miocic

Zawodniczka Roku:

Cris Cyborg
Angela Hill
Joanna Jedrzejczyk
Angela Lee
Amanda Nunes – WINNER

Objawienie Roku:

Yair Rodriguez
Cody Garbrandt – WINNER
Doo Ho Choi
Derrick Lewis
Michael Page

Zagraniczny zawodnik roku:

Michael Bisping
Joanna Jedrzejczyk
Conor McGregor
Gegard Mousasi
Khabib Nurmagomedov – WINNER

Walka roku:

Robbie Lawler vs. Carlos Condit (UFC 195)
Cub Swanson vs. Doo Ho Choi (UFC 206) – WINNER

Michael Bisping vs. Anderson Silva (UFN 84)
Conor McGregor vs. Nate Diaz 2 (UFC 202)
Michael Chandler vs. Benson Henderson (Bellator 165)

Nokaut roku:

Anthony Johnson (vs. Glover Teixeira, UFC 202)
Landon Vannata (vs. John Makdessi, UFC 206)
Michael Page (vs. Cyborg Santos, Bellator 158) – WINNER
Yair Rodriguez (vs. Andre Fili, UFC 197)
Michael Chandler (vs. Pitbull Freire, Bellator 157)

Poddanie roku:

Ben Rothwell (vs. Josh Barnett,UFC on FOX 18)
Nate Diaz (vs. Conor McGregor, UFC 196 — WINNER
Miesha Tate (vs. Holly Holm, UFC 196)
MacKenzie Dern (vs. Montana Stewart, Legacy 61)
Thiago Moises (vs. David Catillo, RFA 35)

Powrót roku:

Michael Bisping (vs. Anderson Silva, UFN 84)
Nate Diaz (vs. Conor McGregor, UFC 196)
Dan Henderson (vs. Hector Lombard, UFC 199
Miesha Tate (vs. Holly Holm, UFC 196) – WINNER
Dominick Cruz (Career)

Rozczarowanie roku:

Michael Bisping (vs. Luke Rockhold, UFC 199) – WINNNER
Bryan Barberna (vs. Warlley Alves, UFC on FOX 18)
Joe Taimanglo (vs. Darrion Caldwell, Bellator 159)
Brandon Moreno (vs. Louis Smolka, UFN 96)
Zac Riley (vs. Hugo Viana, RFA 34)

Trener roku:

Jason Parillo
Din Thomas
John Kavanagh – WINNER
Marcus Marinelli
Greg Jackson

Klub roku:

American Top Team – WINNER
SBG Ireland
Jackson-Wink Arena
American Kickboxing Academy
Team Alpha Male

Sędzia roku:

Marc Goddard
Herb Dean
John McCarthy – WINNER
Yves Lavigne
Leon Roberts

Leading man roku:

Dana White – WINNER
Scott Coker
Victor Cui
Marc Ratner
Jeff Novitzky

Najlepsza federacja:

UFC – WINNER
Bellator MMA
One Championship
KSW
Legacy

Portal branżowy roku:

MMA Junkie
MMA Fighting — WINNER
Bloody Elbow
Sherdog
Flocombat

Dziennikarz roku:

Ariel Helwani – WINNER
Shaun Al-Shatti
Brett Okamoto
Ben Fowlkes
Karim Zidan

About Przemek Kosiński

Od czasów Pride i pierwszych gal KSW zakochany w MMA. Najwierniejszy fan na świecie Claudii Gadelhi. Poza tym fan Nate'a Diaza, Holly Holm, Caina Velasqueza i Macieja Jewtuszki.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *