ACB

Wrześniowa rozpiska gal MMA!

on

Zapraszamy do zapoznania się z  wrześniową rozpiską gal MMA. JEST CO OGLĄDAĆ!

Rise of Champions 6

Kiedy – 1 Wrzesień (Sobota)

Gdzie – Brentwood, Anglia

Walka wieczoru: Max Nunes (17-5) vs Dan Konecke (10-13) 

Road to M-1

Kiedy – 1 Wrzesień (Sobota)

Gdzie – Czelabińsk, Rosja

Walka wieczoru: Magomed Magomedov (9-1) vs Artur Lemos (8-3)

Rise of Champions 6

Kiedy – 1 Wrzesień (Sobota)

Gdzie – Brentwood, Anglia

RCC : Intro 

Kiedy – 1 Wrzesień (Sobota)

Gdzie – Ekateringburg, Rosja 

Walka wieczoru: Taylor Lapilus (13-2) vs Denis Lavrentyev (5-1)

Cage Warriors 96

Kiedy – 1 Wrzesień (Sobota)

Gdzie – Liverpool, Anglia

Walka wieczoru: Paddy Pimblett (14-2) vs Soren Bak (11-1) – pojedynek o pas wagi lekkiej.

King Of The Cage

Kiedy – 1 Wrzesień (Sobota)

Gdzie – Ignacio, USA

Walka wieczoru: Sidiah Parker (18-7) vs Jay Jackson (3-10)

Invicta FC 31

Kiedy – 1 Wrzesień (Sobota)

Gdzie – Kansas City, USA

Walka wieczoru: Virna Jandiroba (13-0) vs Janaisa Morandin (10-1) – pojedynek o pas wagi słomkowej.

LFA 48

Kiedy – 7 Wrzesień (Piątek)

Gdzie – Kearney, USA 

Walka wieczoru: Raufeon Stots (9-1) vs Ryan Lilley (9-3)

One Championship : Beyond The Horizon

Kiedy – 8 Wrzesień (Sobota)

Gdzie – Shanghai, Chiny

Walka wieczoru: Jingnan Xiong (12-1) vs Samara Santos (11-5-1) – pojedynek o pas wagi słomkowej.

ACB 93

Kiedy – 8 Wrzesień (Sobota)

Gdzie – Krasnodar, Rosja

Walka wieczoru: Abdul-Aziz Abdulvakhabov (15-1) vs Ali Bagov (26-10) – pojedynek o pas wagi lekkiej.

Dodatkowo na gali wystąpią reprezentanci naszego kraju:

Albert Duraev (11-3) vs Piotr Strus (13-3-2) – pojedynek będzie o pas wagi średniej.

Daniel Omielańczuk (20-8-1) vs Amir Aliakbari (8-1)

King Of The Cage : Demolition 2

Kiedy – 8 Wrzesień (Sobota)

Gdzie – Lincoln City, USA

Walka wieczoru: Brad Greick (6-3) vs Fernando Padilla (10-3)

UFC 228

Kiedy – 9 Wrzesień (Niedziela)

Gdzie – Dallas, USA

Walka wieczoru: Tyron Woodley (18-3-1) vs Darren Till (17-0-1) – pojedynek o pas wagi półśredniej.

Nicco Montano (5-2) vs Valentina Schevchenko (15-3) – pojedynek o pas wagi muszej kobiet.

Dodatkowo zobaczymy reprezentantkę naszego kraju:

Jessica Andrade (18-6) vs Karolina Kowalkiewicz (12-2)

 

LFA 49

Kiedy – 14 Wrzesień (Piątek)

Gdzie – Atlantic City, USA

Walka wieczoru: Sean Brady (8-0) vs Gilbert Urbina (5-0)

UFC Fight Night 136

Kiedy – 15 Wrzesień (Sobota)

Gdzie – Moskwa, Rosja

Walka wieczoru: Mark Hunt (13-12-1) vs Alexey Oleinik (56-11-1)

Dodatkowo zobaczymy reprezentantów naszego kraju:

Jan Błachowicz (22-7) vs Nikita Krylov (25-5)

Magomed Ankalaev (10-1) vs Marcin Prachnio (13-3)

Oktagon 9

Kiedy – 15 Wrzesień (Sobota)

Gdzie – Bratysława, Bułgaria

Walka wieczoru: Samuel Kristofic (10-1) vs Grzegorz Siwy (11-3)

oraz:

Radovan Uskrt (4-2) vs Łukasz Bugara (8-7)

Bellator 205

Kiedy – 21 Wrzesień (Piątek)

Gdzie – Boise, USA

Walka wieczoru: AJ McKee Jr. (11-0) vs John Mocapa (21-3-2)

LFA 50

Kiedy – 21 Wrzesień (Piątek)

Gdzie – Prior Lake, USA

Walka wieczoru: Brendan Allen (9-3) vs Tim Hiley (7-0) – pojedynek o pas wagi średniej.

One Championship : Conquest of heroes

Kiedy – 22 Wrzesień (Sobota)

Gdzie – Dżakarta, Indonezja

Walka wieczoru: Yoshitaka Naito (13-1) vs Joshua Pacio (15-2) – pojedynek o pas wagi słomkowej mężczyzn.

PLMMA 76

Kiedy – 22 Wrzesień (Sobota)

Gdzie – Białystok, Polska

Walka wieczoru: Adam Jankowski (4-3-1) vs Yury Bybochkin (2-4)

Envio Fight Night

Kiedy – 22 Wrzesień (Sobota)

Gdzie – Toruń, Polska

Walka wieczoru: Damian Domachowski (5-4) vs Łukasz Górecki (2-1)

M-1 Challenge 97

Kiedy – 28 Wrzesień (Piątek)

Gdzie – Kazań, Rosja

Walka wieczoru: Rubenilton Pereira (20-5) vs Roman Bogatov (7-0) – pojedynek o pas wagi lekkiej.

Bellator 206

Kiedy – 29 Wrzesień (Sobota)

Gdzie – San Jose, USA

Walka wieczoru: Gegard Mousassi (44-6-2) vs Rory MacDonald (20-4) – pojedynek o pas wagi średniej.

Cage Warriors 97

Kiedy – 29 Wrzesień (Sobota)

Gdzie – Cardiff, Walia 

Walka wieczoru: Jack Shore (8-0) vs Jakub Wikłacz (8-2-1) – pojedynek o pas wagi koguciej.

oraz:

Mason Jones (5-0) vs Kacper Formela (8-1)

RIZIN 13

Kiedy – 30 Wrzesień (Niedziela)

Gdzie – Saitama, Japonia

Walka wieczoru: Kyoji Horiguchi (25-2) vs Tenshin Nasukawa (4-0)

 

Na którą galę czekacie najbardziej?

 

 

About Przemek Frąckiewicz

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *