Świat

Al Iaquinta: Mam nadzieję, że Khabib rozpie**oli Conorowi dupsko

on

Al Iaquinta postanowił podzielić się swoimi przewidywaniami odnośnie walki na szczycie kategorii lekkiej pomiędzy Conorem McGregorem a Khabibem Nurmagomedovem.

Były pretendent do tytułu mistrzowskiego wagi lekkiej i zarazem były rywal Khabiba, Al Iaquinta bardzo chwali mistrza i uważa, że to on wyjdzie zwycięsko z tej walki.

Najgorszym scenariuszem dla Conora będzie sytuacja, kiedy Khabib przyjmie kilka ciosów od niego i zachęci go by szedł do przodu. Oczywiście Conor ma siłę, by go znokautować, ale nie wiem czy zdoła. Da radę? Myślę, że wiele ludzi uważa, że tak będzie ponieważ Conor posłał na deski wielu zawodników, ale Khabib jest twardy. On widzi wiele rzeczy, ma lekko zawstydzający styl co jest czymś innym. Ciężko jest go rozgryźć, bo to jest coś innego, taka swoista mądrość w stójce. Myślę, że Khabib mógłby go po prostu zaatakować. Zaatakować, nałożyć presję.

-powiedział Iaquinta dla MMAFighting.

Mam nadzieję, że Khabib to wygra. To by dobrze dla mnie wyglądało – jeśli spierze go bardziej niż mnie. To by wyglądało naprawdę dobrze. Mam więc nadzieję, że Khabib rozpie**oli mu dupsko, zmusi go do poddania oraz przemebluje mu facjatę tak jak obiecał. Myślę, że do tego dojdzie – mam nadzieję.

A waszym zdaniem jak będzie wyglądać walka wieczoru UFC 229, kto wygra walkę na szczycie kategorii lekkiej?

About Kuba Podgórski

MMA zainteresowany nieco wcześniej niż walka Pudzilli z Najmanem. Na codzień trenuje BJJ w Gracie Barra Toruń. Wielki fan Joanny Jędrzejczyk, Conora McGregora, Jona Coco Jonesa, Rondy Rousey, Michała Materli i Borysa Mańkowskiego.

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *