News

Al Iaquinta odpowiada na wyzwanie Kevina Lee

on

Zeszłej nocy na pre-show UFC 227 MetroPCS, były pretendent do tytuły mistrza wagi lekkiej UFC, Kevin Lee, wykorzystał okazję, by zachęcić Al’a Iaquinte do walki na UFC 229. Nie trzeba było długo czekać na odpowiedź.

Lee (17-3) przegrał walkę z Tonym Fergusonem w zeszłym roku, oraz zaliczył udany występ pokonując Edsona Barbozę w kwietniu. „The Motown Phenom” zanim przegrał z Fergusonem miał passe pięciu zwycięstw.

Iaquinta i Lee po raz pierwszy spotkali się na UFC 169 w 2014 roku, kiedy to Iaquinta pokonał Lee jednogłośną decyzją. Przemawiając podczas pre-show UFC 227 MetroPCS, Lee omawiał swoje plany na przyszłość.

W tej chwili, zamierzam rozpocząć przygotowania do walki na karcie UFC 229 6 października w Las Vegas. Ja lubię Al’a Iaquintę i mamy pewne niedokończone sprawy, więc być może będę musiał to zrobić i się z nim zmierzyć.

Wkrótce Iaquinta odpowiedział na wezwanie Lee, stwierdzając, że będzie walczył z Lee, ale nie wcześniej niż na gali UFC 230, która odbędzie się 3 listopada w Madison Square Garden w Nowym Jorku.

Kevin Lee to głupek, nie robi wagi, nie zasługuje na walki o tytuł .. boi się podskoczyć do swojej naturalnej kategorii wagowej w 170funtów… Będę walczył z nim nie wcześniej niż na Madison Squeare Garden, on jest ptakiem a ja robie co chce. Jest całujących w tyłek UFC mamisynkiem.

UFC 229 odbędzie się 6 października w T-Mobile Arena w Las Vegas w stanie Nevada. W głównym wydarzeniu bardzo wyczekiwana walka o tytuł wagi lekkiej, pomiędzy obecnym mistrzem Khabibem Nurmagomedovem i supergwiazdą UFC Conorem McGregorem została niedawno ogłoszona.

Czy na tej gali zobaczymy Kevina Lee?

Źródło: BloodyElbow.com

About Aleksandra Piętka

Zafascynowana sztukami walki od kiedy zobaczyłam "Wejście smoka" i "Karate kid" :) Później przyszedł czas na prawdziwe pojedynki i tak trafiłam na Pride, ostatecznie ubóstwiam organizację UFC i oglądam all the time nawet powtórki - do kolacji. Ogromna fanka Fedora Emelianenko, Andersona Silvy, Rondy Rousey, Joanny Jędrzejczyk, braci Diaz, Jona Jonsa. Trenuje amatorsko mma i stwierdzam, że nie ma piękniejszego sportu :) Pozdrawiam!

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *