News

Alexander Gustafsson uważa, że pokonanie Jona Jonesa jest większym osiągnięciem niż zdobycie pasa

on

Były pretendent do pasa mistrzowskiego wagi półciężkiej, Alexander Gustafsson jest zdania, że pokonanie Jona Jonesa to większy wyczyn niż bycie mistrzem.

Szwed ma nadzieje, że jako następny zdobędzie szansę walki o pas wagi półciężkiej, jednak jest sfrustrowany tym, że kolejną walkę obecny mistrz, Daniel Cormier stoczy kategorię wyżej.

Zobaczcie co teraz robi DC, on zawiesza dywizję. W ogóle nie widziałem, że ta super walka ze Stipe nadejdzie. To świetna walka dla nich, dla fanów i dla sportu, ale dla nas stojących w kolejce nie.

– powiedział w rozmowie z Joe Roganem.

Siedzimy tu, czekając na okazję, i to nie przyjdzie. Nie spuszczałem oczu z tego złota. Właściwie liczyłem na walkę z DC, ale potem wszystko poszło na jego korzyść. To szalona sytuacja. To co się dzieje w dywizji jest teraz szalone. Nie wiemy nawet, czy DC tu wróci. Kto wie, co się wydarzy w tej walce (ze Stipe). DC to naprawdę świetny zawodnik, więc kto wie, co się stanie.

Dla Gustafssona jednak tylko jedna rzecz jest ważniejsza od walki z Cormierem o pas. Tą rzeczą jest rewanż z Jonem Jonesem.

Mówię ci, Jon Jones to jakaś bestia. To takie głupie, bo jest najlepszym facetem walczącym w MMA na świecie. Zrobił rzeczy, których nikt inny nie zrobił. On jest po prostu zwierzęciem. On nawet nie potrzebuje tych sterydów. On nie potrzebuje w sobie tego gówna. Wciąż jest najlepszy.

Walcząc z nim i pokonując go, to jest według mnie większa rzecz, niż zdobycie pasa. Zobacz, co zrobił z DC, a pokonać DC jest to trudne zadanie. Jones skończył DC. Ten facet jest bestią.

About Kuba Podgórski

MMA zainteresowany nieco wcześniej niż walka Pudzilli z Najmanem. Na codzień trenuje BJJ w Gracie Barra Toruń. Wielki fan Joanny Jędrzejczyk, Conora McGregora, Jona Coco Jonesa, Rondy Rousey, Michała Materli i Borysa Mańkowskiego.

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *