Świat

Anthony Smith: Po pokonaniu Volkana przyjdzie kolej na Jonesa!

on

Anthony Smith sądzi, że ​​Jon Jones będzie następnym rywalem, jeśli upora się z Volkanem Oezdemirem. „Lionheart” znajduje się aktualnie na fali dwóch wiktorii przeciwko byłym mistrzom UFC. Zarówno Rashad Evans jak i Mauricio Rua padali po ciosach Smitha już w pierwszych minutach.

„Lionheart” będzie teraz musiał stawić czoła największemu wyzwaniu w jego karierze – już 27 października skrzyżuje rękawice z byłym pretendentem do pasa dywizji półciężkiej, Volkanem Oezdemirem. Do starcia dojdzie na gali UFC Fight Night 138 w Moncton. Zdaniem Anthony’ego Smitha, który od czasu przeprowadzki do dywizji półciężkiej radzi sobie wyśmienicie, jego potencjalne starcie z Jonem Jonesem jest dużo bardziej prawdopodobne niż walka przeciwko aktualnemu czempionowi dwóch dywizji, Danielowi Cormierowi.

Po prostu nie chcę zmarnować moich sił, mojego czasu. Jestem bardzo wyrachowany w rzeczach, o których mówię i mam na myśli dokładnie to, co mówię. Więc nie zamierzam go marnować, grając w pieprzony „piar” z Danielem Cormirem. Ponieważ Daniel Cormier nie jest w obszarze moich zainteresowań. Nie mam ochoty rzucać wyzwania Danielowi Cormierowi oraz na nic innego – interesuje mnie robienie właściwych rzeczy. Wiesz, że nie wróci [do wagi półciężkiej]. Wiem, że nie wróci.

Podczas gdy Anthony Smith nie wierzy, że kiedykolwiek dostanie szansę na sprawdzenie swoich sił przeciwko Cormierowi, „Lionheart” jest przekonany, że przyszły pojedynek z dominatorem tej dywizji, Jonem  Jonesem jest zdecydowanie w jego zasięgu.

Szanse na walkę z Danielem Cormierem są tak bliskie zeru, jak to tylko możliwe. Szansa na starcie z Jonesem może pojawić się za pół roku. To jest całkowicie realne. Może USADA dołoży mu czteroletnie zawieszenie,  ale myślę, że gdyby USADA chciała go na tyle „skazać”, to już by to zrobili. To jest moja opinia. Jeśli Jon wróci i wróci w niedalekiej przyszłości i zrobię to, co myślę, że zamierzam zrobić z Volkanem. Po tym wszystkim,  szczerze mówiąc, myślę, że Jon Jones jest prawdopodobnie następny. Naprawdę.

Czy Waszym zdaniem, Smith pokona byłego pretendenta i dostanie szansę walki z Jonem Jonesem?

Źródło: BJPenn.com

About Piotr Górski

Fan ACA (daw. ACB), FNG i innych rosyjskich federacji. Zwolennik hasła "Less show, more fighting".

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *