UFC

Brian Ortega sugeruje chęć udziału w superfightcie!

on

Z coraz większymi krokami zbliżamy się do gali UFC 231. W Toronto najważniejszym wydarzeniem będzie starcie Maxa Holloway’a z Brianem Ortegą o mistrzostwo wagi piórkowej.

„T-City” ma świadomość, że musi najpierw skupić się na zdobyciu pasa, ale w głowie układa już sobie plany na kolejne starcia.

Patrzę na to wszystko co się dzieje w superfight i myślę: cholera, chciałbym być tego częścią! Lubię superfighty.

– przyznał Ortega w ostatniej rozmowie z dziennikarzami. Dodał także… że rozważyłby pojedynek z Khabibem Nurmagomedovem!

On jest świetnym zapaśnikiem i czołowym zawodnikiem. Ja jestem specjalistą od parteru i jiu-jitsu. Obserwowałem jego pojedynek z Conorem McGregorem i pomyślałem, że wiele rzeczy zrobiłbym zupełnie inaczej od Conora. Wtedy zdałem sobie sprawę jak bardzo tego chcę i że jest to w zasięgu ręki. Mam kilka pomysłów na siebie i jeżeli wszystko poukłada się po mojej myśli, to porozmawiam z Daną Whitem o tym.

– stwierdził „T-City”.

Ortega, podobnie jak Nurmagomedov, jest niepokonany odkąd rozpoczął zawodową karierę w MMA. W ostatnich walkach pokonał między innymi Frankie Edgara i Cuba Swansona. Zatem kto wie? Może gdyby Brian pokonał w sobotę Hollowaya, to White rzeczywiście pomyśli o kolejnej konfrontacji mistrzów?

źródło: mmafighting.com

About Kamil Gieroba

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *