News

Bruce Buffer ruga Nate’a Diaza: Powinieneś dziękować UFC i kłaniać się Danie White’owi!

on

Nie jest tajemnicą, że młodszemu z braci Diaz nie po drodze z UFC. Wielokrotnie zarzucał organizacji, że ta zbyt mało go promuje i nie pozwala zarobić. Bruce Buffer postanowił wyraził swoją opinię na ten temat.

Najczęściej narzekania Stocktończyka kończyły się tym, że Nate po prostu odrzucał kolejne walki. Swoje maniery pokazał również, gdy tylko UFC ogłosiło jego pojedynek z Dustinem Poirierem. Co prawda zjawił się na konferencji jednak tuż po jej zakończeniu oświadczył, że nie wie, czy będzie walczył.

Zdaniem Bruce’a Buffera, narzekania młodszego Diaza są bardzo przesadzone. Zdaniem komentatora UFC, Nate powinien być dozgonnie wdzięczny UFC.

Nate, słyszałem, że zarobiłeś 7 lub więcej milionów dolarów za ostatni pojedynek. Nie chcę słyszeć, jak narzekasz na brak promocji swojej osoby ze strony UFC. Powinieneś dziękować UFC i kłaniać się Danie White’owi za każdym razem, gdy tylko go widzisz.

– powiedział Bruce w rozmowie z TMZ.

Dostałeś 7 milionów dolarów przed opodatkowaniem, a może nawet i więcej. Ja naprawdę się cieszę, że tyle zarobiłem Nate. Proszę cię, nie  chcę słyszeć więcej narzekań.

Pojedynek Poirier vs. Diaz został zaplanowany na UFC 230, które odbędzie się 3 listopada w Madison Square Garden.

About Bartek Potępski

W MMA zakochany od pierwszych gal KSW. Miłośnik UFC, Cage Warriors, ACB. Największy samozwańczy fan Conora McGregora w Polsce. Ulubieni zawodnicy to jeszcze: Joanna Jędrzejczyk, Brian Ortega, Stipe Miocić, Jon Jones i Justin Gaethje.

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *