Świat

Były rywal Krzysztofa Jotko zawieszony na dwa lata przez USADA!

on

Brad Scott zawieszony na dwa lata z powodu naruszenia polityki antydopingowej.

Były rywal Krzysztofa Jotko narusza politykę antydopingową i zostaje zawieszony na dwa lata. Brad Scott na gali w Liverpoolu przegrał przez niejednogłośną decyzję sędziów z Carlo Pedersoli JR. po tej walce w jego moczu wykryto substancję benzoilogoniny, metabolitu kokainy. Jak wiemy obecność kokainy w organizmie podczas walk jest zakazana. Kontrola antydopingowa wydała oświadczenie w sprawie naruszenia polityki antydopingowej Bradleya Scotta:

USADA przeprowadziła dokładne śledztwo w sprawie Bradleya Scotta i stwierdzono, że Scott nie dostarczył sprawdzalnych dowodów dotyczących okoliczności, które doprowadziły do ​​jego pozytywnego testu.

Brad Scott poległ 2 lata temu w starciu z naszym reprezentantem Krzysztofem Jotko. Anglik wywalczył drugie miejsce w programie The Ultimate Fighter i prawie wszystkie walki toczył w kategorii średniej. Jego ostatnia porażka odbyła się w limicie wagowym kategorii półśredniej. Jego obecny rekord w organizacji UFC to 3 zwycięstwa i 5 porażek. Jego zawieszenie kończy się 3 lipca 2020 roku. Aktualnie zawodnik ma 29 lat i rekord 11-6, ostatnim razem wyszedł zwycięsko w starciu ze Scottem Askhamem. Ostatnie dwa pojedynki zalicza do przegranych.

About Przemek Frąckiewicz

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *