Świat

Carlos Condit zabiera głos po ostatniej porażce: Kocham to, co robię, ale może mój czas minął

on

Carlos Condit postanowił podzielić się z fanami swoimi przemyśleniami dotyczącymi przyszłości po  porażce na UFC on FOX 29.

Kanadyjczyk przegrał przez poddanie w 2. rundzie z Alexem Oliveirą. „The Natural Born Killer” w ostatnich 10-ciu walkach zanotował aż 7 porażek. Ostatnie 4 starcia to 4 porażki, co naprawdę źle wygląda. Wielu fanów zastanawia się co dalej z niegdyś czołowym zawodnikiem wagi półśredniej.

Carlos dając odpowiedź fanom, zamieścił w swoich mediach społecznościowych wpis dotyczący ostatniej walki oraz swojej przyszłości w MMA.

 

Zaraz po duszeniu, ku*wa, gdzie ja jestem, co się stało, czuję się ciepło i nieostrożnie, mam nadzieję, że nie olałem swoich szortów w telewizji na żywo. Wstawiałem mnóstwo zdjęć, gdzie wyglądałem jak Badass. Tryumfujący i potężny … Ale tutaj jest druga strona, zgnieciona i słaba w przegranej. Ciężki dzień w biurze 😐

Pieprzyć to, dobrze się bawiłem. Trenowałem mocno i przyszedłem walczyć. Oto, co sprawiło, że wszystko wyglądało jak w sobotę. Duży szacunek dla mojego przeciwnika i jego zespołu. Dziękuję za wzięcie walki w tak krótkim czasie. Gratulacje i powodzenia w przyszłości.

Nie wiem, co dalej … Wciąż kocham tę grę, a przez większość dni wciąż czuję ten ogień, absolutnie kocham to, co robię, ale może mój czas minął. Nie znam odpowiedzi. to jest to, co wiem, to moja pasja. Nigdy nie przestanę trenować, a jeśli to doprowadzi mnie z powrotem do octagonu, wiesz, że spróbuję zrobić to dla was krwawo. W tej chwili nie mogę się doczekać letnich zabaw z moimi synami i wizyty w @hundredhandcraftcoffe.

Myślicie, że w kolejnej walce Condit wreszcie odniesie zwycięstwo?

 

About Kuba Podgórski

MMA zainteresowany nieco wcześniej niż walka Pudzilli z Najmanem. Na codzień trenuje BJJ w Gracie Barra Toruń. Wielki fan Joanny Jędrzejczyk, Conora McGregora, Jona Coco Jonesa, Rondy Rousey, Michała Materli i Borysa Mańkowskiego.

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *