Świat

Chael Sonnen: Jon Jones wie coś, czego my nie

on

Chael Sonnen uważa, że ​​były mistrz UFC w wadze półciężkiej Jon Jones wie o czymś, czego świat MMA nie wie.

Dokładniej mówiąc, Sonnen uważa, że ​​Jones wie, że jego obecna sytuacja z USADA wkrótce się wyjaśni na korzyść zawodnika i że wkrótce będzie mógł ponownie walczyć. Sonnen spekuluje nawet, że Jones może już znać termin swojej następnej walki: 3 listopada na UFC 230 w Nowym Jorku.

Jon ciągle pojawia się w mediach społecznościowych. A jego trenerzy też z nim. Filmy z treningów są publikowane. Trudno uwierzyć, że Jon czegoś nie wie.

– powiedział Sonnen w swoim podcascie Beyond the Fight.

Jego największymi wrogami są jego koledzy z teamu. Powodem, dla którego wszyscy opowiadamy o Jonie, jest to, że mówią nam o nim, jego koledzy. Jego koledzy z JW są zazdrośni, ponieważ najmniej pracuje, pojawia się najrzadziej, wychodzi wcześnie, a potem skopie wszystkim dupę i zarobi pieniądze. To tylko zazdrość. To takie proste, to jest zazdrość. 

Jego koledzy powiedzą ci, że Jon Jones się nie trenuje. On nie trenuje konsekwentnie. Pracuje na kilka tygodni przed walką. Jon Jones regularnie publikuje filmy z treningów. I choć nie są zbyt dobre – niektóre z nich są w jego garażu w domu, gdzie wygląda na wolnego- tak właśnie ten facet trenuje. Tak trenuje kiedy zbliża się walka. 

Jak widać Sonnen przedstawił bardzo ciekawą teorię dotyczącą powrotu Jonesa, tym bardziej, że przedstawił datę potencjalnego powrotu byłego mistrza wagi półciężkiej.

Wierzycie Sonnenowi?

About Kuba Podgórski

MMA zainteresowany nieco wcześniej niż walka Pudzilli z Najmanem. Na codzień trenuje BJJ w Gracie Barra Toruń. Wielki fan Joanny Jędrzejczyk, Conora McGregora, Jona Coco Jonesa, Rondy Rousey, Michała Materli i Borysa Mańkowskiego.

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *