Świat

Chuck Liddell ruga UFC po incydencie związanym z walką wieczoru UFC 229

on

Nie milkną echa incydentu po walce wieczoru gali UFC 229.

Jak dobrze wiemy, po wygranej Khabiba z Conorem rozpoczęły się zamieszki między obozami obu zawodników.

Odbiło się to wielkim echem w świecie MMA. Nie zabrakło negatywnych opinii ze strony mediów, prasy, zawodników czy ekspertów. Teraz głos w tej sprawie zabrał były mistrz UFC, Chuck Liddell, który nie szczędził słów krytyki.

Niesamowity występ obu zawodników, Conora i Khabia, ale zakończenie to wielki wstyd dla sportu. My, zawodnicy jesteśmy sportowcami i mistrzami i powinniśmy trzymać się na wysokich standardach. Jesteśmy to winni naszym fanom i sportowi. Nie wiem, kiedy rzeczy zaczynają zmieniać się w jakiś gówniany show??!! Jednakże, kiedy pozwalasz na coraz więcej i więcej gówien podczas ważenia i poza samą walką; Uderzasz tylko zawodników, by zachowywali się jak barbarzyńcy, a następnie oferować im większe kontrakty i nagradzać za to zachowanie. Nie ma kary za swoje czyny iw konsekwencji nasz sport traci swój święty szacunek.

Obie strony zrobiły źle ( po walce ). Jednakże, to jest to czego powinieneś oczekiwać kiedy zaczynasz nagradzać zawodników za takie zachowanie i kiedy widzisz wideo z ataku na busa, co promowało walkę. Spójrzcie kto wyprowadził pierwszy cios w ringu przed tym jak Khabib „wyskoczył niesprowokowany”. Te UFC nie jest jak za starych czasów z naszą krwią i potem. To nie do zaakceptowania.

– napisał na swoim instagramie Liddell.

Co sądzicie o słowach Liddela i całym zajściu?

 

 

 

About Kuba Podgórski

MMA zainteresowany nieco wcześniej niż walka Pudzilli z Najmanem. Na codzień trenuje BJJ w Gracie Barra Toruń. Wielki fan Joanny Jędrzejczyk, Conora McGregora, Jona Coco Jonesa, Rondy Rousey, Michała Materli i Borysa Mańkowskiego.

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *