Świat

Claudia Gadelha odpowiada Esparzie: Próbujesz znaleźć wymówki!

on

Claudia Gadelha postanowiła odpowiedzieć Carli Esparzie na zarzuty dotyczące rzekomego wysmarowania się substancją, co miało utrudniać walkę Amerykance.

Przypomnijmy, że Carla nazwała Claudię oszustką, ponieważ stwierdziła, że Brazylijka wysmarowała się czymś, co przeszkadzało jej w wyciągnięciu m.in. balachy.

Teraz była pretendentka do tytułu mistrzowskiego wagi słomkowej odpowiedziała na zarzuty:

Myślę, że Carla próbuje znaleźć wymówki na to, co się stało. Ciężko zraniłam kolano, wszyscy w Instytucie UFC wiedzą, że byłam pod opieką fizjoterapeutki instytutu. Fizjoterapeutka była jedynym powodem, dla którego nie wycofałam się z walki. Powiedziała: „Zajmę się tobą”. Odwiedzałam ją podczas tygodnia walki, aby móc walczyć. Poczułam, że coś jest nie tak z kolanem w pierwszej rundzie, ledwo mogłam to znieść ale pokonałam Carlę w jej grze, zmagając się z bólem, więc myślę, że ona (Carla) jest po prostu wściekła, że ​​nie mogła mnie pokonać. Miała być zapaśniczką wysokiego szczebla i tak ze mną przegrała.

– powiedziała Gadelha dla MMAFighting.

Po wejściu na arenę, aż do momentu, w którym wejdziesz do Oktagonu, oraz w samym Octagonie, jest z Tobą komisja, która sprawdzą, czy coś jest na twoim ciele. Daj spokój, jesteśmy w 2018 roku, ta ciekawa historia pochodzi z czasów Vale Tudo, nie wiem ile lat temu. Na tym poziomie, dzisiaj, nie sądzę, aby już to się stało.

Gadelha jest także otwarta na rewanż, by udowodnić po raz kolejny kto jest lepszy.

Jeśli Carla chce rewanżu, nie widzę w tym żadnego problemu. Jestem pewna, że zdominuję ją jeszcze bardziej, ponieważ zdominowałam większość walki tylko jedną nogą.


 

About Kuba Podgórski

MMA zainteresowany nieco wcześniej niż walka Pudzilli z Najmanem. Na codzień trenuje BJJ w Gracie Barra Toruń. Wielki fan Joanny Jędrzejczyk, Conora McGregora, Jona Coco Jonesa, Rondy Rousey, Michała Materli i Borysa Mańkowskiego.

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *