News

CM Punk wystąpi na UFC 225?

on

UFC ogłosiło,że uda się do Chicago w dniu 9 czerwca z galą UFC 225 i wygląda na to, że CM Punk jest zainteresowany walką na tej gali.

UFC ogłosiło, że zawita do United Center w Chicago w dniu 9 czerwca na gale UFC 225 i może być to wielka szansa dla CM Punka.

To będzie pierwszy raz w historii UFC, kiedy organizacja będzie gościć z numerowaną galą w „wietrznym mieście” i wygląda na to, że była gwiazda WWE Phil Brooks aka. CM Punk po raz drugi wkracza do Octagonu.

W mediach społecznościowych krótko po ogłoszeniu gali, Punk użył paru emotek sugerując, że chcę pojawić się w octagonie.

Prezydent UFC, Dana White, niedawno powiedział prasie, że Punk będzie miał kolejne szanse na walkę w UFC, jeśli będzie tego chciał.

Lubię tego gościa. To dobry facet

– Powiedział White o CM Punku.

Chce dać mu kolejną szansę. Dam mu to.

Punk zadebiutował w MMA na gali UFC 203, gdy zmierzył się z Mickey Gallem w Cleveland w stanie Ohio. Mówiąc łagodnie, po tym jak nie trafił ciosem wymierzonym w Galla, został zniesiony na ziemię i zamęczony w parterze, po 2 minutach pierwszej rundy sędzia był zmuszony przerwać walkę.

W wieku 39 lat Punk będzie musiał poruszać się stosunkowo szybko, jeśli będzie miał drugą okazję, by udowodnić, że Ci którzy wątpią w jego umiejętności nie mają racji.

Sprzedaż pay-per-view z jego debiutu była zadowalająca, więc lista zawodników którzy pokusili by się na pojedynek z byłym wrestlerem jest długa.

Z kim widzielibyście CM Punka w drugiej jego walce w UFC?

Źródło: MMANYTT

About Aleksandra Piętka

Zafascynowana sztukami walki od kiedy zobaczyłam "Wejście smoka" i "Karate kid" :) Później przyszedł czas na prawdziwe pojedynki i tak trafiłam na Pride, ostatecznie ubóstwiam organizację UFC i oglądam all the time nawet powtórki - do kolacji. Ogromna fanka Fedora Emelianenko, Andersona Silvy, Rondy Rousey, Joanny Jędrzejczyk, braci Diaz, Jona Jonsa. Trenuje amatorsko mma i stwierdzam, że nie ma piękniejszego sportu :) Pozdrawiam!

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *