News

Cody Garbrandt: Oddam mu część mojej wypłaty jeśli chodzi mu o pieniądze!

on

Cody Garbrandt w programie „The MMA Hour” Ariela Helwaniego powiedział, że UFC cały czas pracuje nad jego walką z TJ Dillashawem na UFC 222.

Popularny „No Love” przekonywał Ariela Helwaniego, że jest gotów oddać część swoje wypłaty przeciwnikowi, oby ten tylko zgodził się na walkę z nim.

Dam mu kawałek mojego portfela jak chce, jeśli UFC nie chce dać mu więcej. Mi nie zależy na pieniądzach. Dla mnie najważniejsze są zasady. Wszystko po to, aby odzyskać mój tytuł. Jestem zdrowy. Obaj nie trenowaliśmy, ale z końcem dnia jesteśmy fighterami. Musimy walczyć. Jeśli on chce więcej pieniędzy, nie ma problemu oddam mu część mojej wypłaty – powiedział Cody w programie The MMA Hour.

UFC cały czas szuka zastępstwa na główną  walkę na karcie, która wypadła w ostatnich dniach z powodu kontuzji Maxa Hollowaya.

Cody Garbrandt jest chętny do rewanżowej walki z TJ Dillashawem, i apelował bezpośrednio w trakcie programu do niego oraz jego menadżera.

TJ, jeśli tego słuchasz; Duane, ja wiem, że Ty słuchasz – jesteś dziwakiem. Zróbmy tą walkę. Zróbmy to. Uratujmy tą kartę. Zostaniemy nagrodzeni. Jeśli ciągle wam mało pieniędzy, dorzucę coś od siebie. Dam wam to. Mam wyjebane na pieniądze. Chce odzyskać z powrotem mój tytuł – zakończył Cody.

Wszystkiego powinniśmy dowiedzieć się pod koniec tygodnia. Dillashaw jest chętny na rewanż, natomiast oczekuje zdecydowanie więcej pieniędzy za ten pojedynek od federacji UFC.

About Przemek Kosiński

Od czasów Pride i pierwszych gal KSW zakochany w MMA. Najwierniejszy fan na świecie Claudii Gadelhi. Poza tym fan Nate'a Diaza, Holly Holm, Caina Velasqueza i Macieja Jewtuszki.

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *