Świat

Colby Covington zaczepia GSP: Jesteś małą s…ką!

on

Pomimo tego, że Covington ostatnio zdobył tymczasowy tytuł wagi półśredniej UFC, to nie zawalczy z  niekwestionowanym championem Tyronem Woodley. Zamiast niego o pas powalczy Darren Till. Walka odbędzie się podczas UFC 228 8 września. Nie oznacza to jednak, że Colby zamierza siedzieć cicho… W wywiadzie, którego udzielił dla BJPenn.com dogryzał m.in byłemu mistrzowi, GSP.

Choć Covington chce jak najszybciej walczyć ze zwycięzcą Woodley-Till,  to jest również zainteresowany kolejną walką w międzyczasie – na przykład z byłem mistrzem wagi półśredniej i średniej, Georges St-Pierrem, miałby zawalczyć na UFC 231 w Toronto w grudniu.

Wiem, że GSP szuka partnera do tańca w Toronto. Uważa się, że jest najlepszym półśrednim  wszech czasów, ale wszyscy wiemy, że to tylko roszczenia. Nawet nie chce już walczyć w wadze półśredniej. On jest małą pieprzoną s*ką. On k*rwa próbuje walczyć z „lekkimi”, robi wszystko, co możliwe, aby uniknąć powrotu do półśredniej, bo wie, że jestem tutaj teraz. Wie, że jestem mistrzem.

Jeśli GSP nie jest najlepszym półśrednim w historii, to któż w rzeczywistości nim jest? Colby nie ma w tej kwestii żadnych wątpliwości.

On wie, że to ja jestem najlepszym półśrednim wszech czasów, więc zobaczymy, co się stanie, czy to się stanie.

Colby Covington byłby również zainteresowany walką z byłym mistrzem Strikeforce, Nickiem Diazem. Jego zdaniem,  najlepszym miejscem na takie starcie byłoby UFC 230, gdy młodszy brat Nicka, Nate zawalczy z Dustinem Poirierem.

Nick Diaz, ten mały damski bokser,  który udaje bandytę. Nigdy nie wiesz, czy będzie chciał walczyć na tej samej karcie co młodszy brat i patrzeć, jak [Nate] dostaje po dupie od mojego kolegi z drużyny, Dustina Poiriera. Więc nigdy nie wiesz, co się wydarzy w międzyczasie, ale jestem w 100% następny [do walki o tytuł].

Kto waszym zdaniem powinien być kolejnym rywalem Covingtona?

About Piotr Górski

Fan ACB, FNG i innych rosyjskich federacji. Zwolennik hasła "Less show, more fighting".

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *