News

Conor McGregor reaguje na usunięcie Hollowaya z karty UFC 222. Hawajczyk odpowiada!

on

Conor McGregor postanowił odnieść się do sytuacji Maxa Holloway’a, który miał zmierzyć się na UFC 222 z Frankie’m Edgarem, jednak wypadł z powodu kontuzji.

Automatycznie po wypadnięciu Maxa z walki wieczoru, Ariel Helwani ogłosił, że UFC już poszukuje godnego zastępstwa dla Edgara. Najbardziej prawdopodobny scenariusz to Brian Ortega, jednak oficjalnego potwierdzenia nie ma.

Podczas, gdy cały ten temat się rozwija, obecny mistrz wagi lekkiej Conor McGregor wstawił w mediach społecznościowych wpis dotyczący kontuzjowanego mistrza, w którym sugeruje, że jego wycofanie ma zupełnie inną przyczynę. Warto przypomnieć, że McGregor pokonał Maxa jednogłośną decyzją sędziowską w sierpniu 2013 r.

View this post on Instagram

When there is no referee to save you.

A post shared by Conor McGregor Official (@thenotoriousmma) on

Kiedy nie ma sędziego, który mógłby Cię uratować.

Hawajski mistrz nie pozostał dłużny i w bardzo ciekawy oraz oryginalny sposób odpowiedział Irlandczykowi.

Nocna randka

Myślicie, że możliwy jest rewanż między Maxem Holloway’em i Conorem McGregorem? Sam Max zapowiedział, że w przyszłości dołączy do kategorii lekkiej.

źródło: Instagram/Twitter

About Przemek Kosiński

Od czasów Pride i pierwszych gal KSW zakochany w MMA. Najwierniejszy fan na świecie Claudii Gadelhi. Poza tym fan Nate'a Diaza, Holly Holm, Caina Velasqueza i Macieja Jewtuszki.

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *