News

Conor McGregor rzekomo poprosił UFC o utworzenie tytułu w dywizji 165 funtów

on

Nic tak nie działa na świat MMA jak Conor McGregor.

Jak wiadomo ostatnio Conor zdradził, że zaproponował swoją osobę do walki z Frankiem Edgarem na UFC 222.

Teraz podobno McGregor zażądał stworzeni tytułu 165 funtów.

Podobnie jak w przypadku wielu informacji, które zostały opublikowane w ciągu ostatnich kilku dni, musimy wziąć to z przymrużeniem oka. Jednakże, jeśli uwzględnimy to twierdzenie, wydaje się to mieć sens. Powrót do wspólnej konferencji prasowej UFC 222 i 223, kiedy Dana White został wałkowany przez media, aby dokładnie wyjaśnić, co miał na myśli, gdy mówił o tytule wagi lekkiej UFC. Był nieugięty, że Khabib Nurmagomedov i Tony Ferguson będą walczyć o prawdziwy pas, ale nigdy – i tak naprawdę nie powiedział – że McGregor jest go pozbawiony. Jasne, mogą czekać, aby zobaczyć, jakie są plany McGregora, lub zwlekać, dopóki nie dojdą do porozumienia, ale czy naprawdę wspomniano o innym tytule? … Byłaby to miła nagroda pocieszenia, jeśli naprawdę pozbawią pasa McGregora.

Conor McGregor zażądał „kawałka” firmy od czasu konferencji prasowej po walce w UFC 205. Po bokserskim pojedynku z Floydem Mayweatherem cena wraz z listą żądań wzrosły. Nieustannie mówił, że wzięcie czegoś dużego na powrót mu pomoże. Wracając i tylko broniąc tytułu go nie interesuje. McGregor chce całkiem nowy tytuł, bez konieczności podchodzenia do wagi półśredniej, tworzenie zupełnie innego podziału brzmi dokładnie tak, jak chciałby spróbować czegoś nowego. Choć wydaje się to szalone, że McGregor ma 155-funtowy tytuł, aby go pokazać lub zmusić do walki o wolny, 165-funtowy pas, to brzmi to na tyle szalenie, że może być czymś, co zrobi UFC.

Źródło: BJPENN.com

About Aleksandra Piętka

Zafascynowana sztukami walki od kiedy zobaczyłam "Wejście smoka" i "Karate kid" :) Później przyszedł czas na prawdziwe pojedynki i tak trafiłam na Pride, ostatecznie ubóstwiam organizację UFC i oglądam all the time nawet powtórki - do kolacji. Ogromna fanka Fedora Emelianenko, Andersona Silvy, Rondy Rousey, Joanny Jędrzejczyk, braci Diaz, Jona Jonsa. Trenuje amatorsko mma i stwierdzam, że nie ma piękniejszego sportu :) Pozdrawiam!

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *