Świat

Conor McGregor wysyła prowokującą wiadomość do Fergusona i Nurmagomedova

on

Conor McGregor mimo swojej nieaktywności w octagonie, pozostaje bardzo aktywny w mediach społecznościowych co chwilę dając komuś pstryczka w nos.

Tym razem oberwało się tymczasowemu mistrzowi wagi lekkiej Tony’emu Fergusonowi oraz pretendentowi do tego pasa Khabibowi Nurmagomedovi. Jak wiadomo obydwaj panowie zmierzą się ze sobą w walce 7 kwietnia na UFC 223 w Nowym Jorku. Cały czas trwają spekulacje na temat rzekomego odebrania tytuł mistrzowskiego Irlandczykowi, który zdobył w walce z Eddiem Alvarezem na UFC 205 w listopadzie 2016 roku. Od tamtej pory „Notorious” ani razu nie obronił tego pasa, natomiast stoczył jedną walkę w formule bokserskiej z Floydem Mayweatherem Juniorem przegrywając przez TKO w 10 rundzie. Włodarz federacji UFC Dana White wciąż nie określił stanowiska o jaki tytuł (regularny lub tymczasowy) będą walczyć Ferguson z Nurmagomedovem.

Conor McGregor natomiast ma krótką wiadomość dla obydwu fighterów. Bardzo jasno odpowiada na rzekome plotki odebrania przez UFC jego tytułu mistrzowskiego.

Te pasy należą do mojego kabaretu. Życzę więc powodzenia dla każdego, kto spróbuje przyjść do mojego domu i zabrać mi moje trofea.

– powiedział McGregor dla express.co.uk.

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że Conor nie zostanie pozbawiony pasa kategorii lekkiej, a Tony z Khabibem będą walczyć o tytuł tymczasowy.

About Przemek Kosiński

Od czasów Pride i pierwszych gal KSW zakochany w MMA. Najwierniejszy fan na świecie Claudii Gadelhi. Poza tym fan Nate'a Diaza, Holly Holm, Caina Velasqueza i Macieja Jewtuszki.

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *