Świat

Conor McGregor z szacunkiem o Poirierze i Diazie: To dwójka niesamowitych zawodników

on

Na UFC 230 dojdzie do jednej z najciekawszych walk w dywizji lekkiej.

Zmierzą się w niej bowiem czołowy „lekki” Dustin Poirier oraz powracający do akcji Nate Diaz.

Ta walka elektryzuje wielu fanów, którzy z niecierpliwością czekają aż obaj przekroczą już próg octagonu. Opinie co do zwycięzcy są podzielone, jednak minimalnym faworytem publiczności wydaje się Diaz.

Głos na temat tej walki zabrał także Conor McGregor, który miał okazję zmierzyć się z obydwoma (z Diazem nawet 2 razy).

Myślę, że to będzie świetna walka. Oni są niesamowitymi zawodnikami. Nate Diaz jest twardy a Dustin Poirer przyjął porażkę (ze mną) na szczękę, zrobił niesamowity powrót i pokazał, że daje fenomenalne starcia i wygrane w Octagonie. Bardzo czekam na to. Zobaczymy co wydarzy się później. Życzę im szczęścia.

– powiedział McGregor na konferencji prasowej przed UFC 229.

Co niektórych taka wypowiedź może zadziwić, gdyż Irlandczyk rzadko wypowiada się o kim w pozytywny sposób, tym bardziej o zawodnikach w swojej kategorii. Bardzo możliwe, że będzie on w przyszłości miał okazję ponownie zmierzyć się z którymś z tej dwójki. Jak dobrze wiadomo obóz Conora bardzo chciałby trylogii z Diazem.

Kto waszym zdaniem zwycięży ten pojedynek na UFC 230?

About Kuba Podgórski

MMA zainteresowany nieco wcześniej niż walka Pudzilli z Najmanem. Na codzień trenuje BJJ w Gracie Barra Toruń. Wielki fan Joanny Jędrzejczyk, Conora McGregora, Jona Coco Jonesa, Rondy Rousey, Michała Materli i Borysa Mańkowskiego.

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *