News

Conor McGregor: Jestem zachwycony, że Ronda Rousey dołączyła do WWE!

on

To, co łączy Rondę Rousey i Conora McGregora, to to, że ich błyskawiczny wzrost kariery w MMA doprowadził do wielkich możliwości poza UFC.

Dla McGregora (21-3 MMA, 9-1 UFC) oznaczało to wielką walkę w boksie, czyli tzw. „Money Fight” przeciwko Floydowi Mayweatherowi, dzięki któremu mistrz wagi lekkiej UFC zarobił na życie 100 milionów dolarów. Doczekał się też filmu dokumentalnego, wydanego przez Universal Pictures pod koniec zeszłego roku.

Tymczasem Rousey pojawiła się już w kilku filmach i programach telewizyjnych, a teraz zamierza rozpocząć nowe przedsięwzięcie jako zawodowa zapaśniczka po podpisaniu kontraktu z WWE.

Była mistrzyni wagi koguciej UFC po raz pierwszy pojawiła się w minionym tygodniu na gali Royal Rumble w Filadelfii, a Conor McGregor był tym „zachwycony”.

Jestem nią zachwycony, absolutnie wniebowzięty

– Powiedział McGregor reporterom w środę wieczorem w Nowym Jorku.

Wygląda na to, że naprawdę dobrze się bawiła na tej gali i bardzo, bardzo się cieszę, że ją widzę.

Do tej pory Rousey odeszła od światła reflektorów po tym, jak w listopadzie 2015 roku została znokautowana przez Holly Holm, i straciła mistrzowski tytuł na UFC 193. Rousey nie wróciła do Octagonu przez kolejne 13 miesięcy, po czym weszła do walki z obecną mistrzynią Amanda Nunes, która skończyła ją w 48 sekund na UFC 207.

Rousey nadal nie mówiła bezpośrednio o tych przegranych. Spekuluje się, że przeszła na emeryturę z MMA, chociaż sama powiedziała, że to nie jest prawda, mimo że WWE jest teraz jej pełnoetatową pracą.

Podczas gdy Rousey była krytykowana w wyniku jej oszałamiających porażek, McGregor pochwalił ją za to, jak radzi sobie z tym wszystkim.

Ona jest pionierem w tej grze, doszła do tego wszystkiego i musiała stawić czoła wielkim wygranym ale też wielkim przegranym, i przeszła przez to i świetnie jest zobaczyć, jak reprezentuje siebie i mieszane sztuki walki i dobrze się bawi w WWE. Wiem, że przez całe życie była wielką fanką wrestlingu i dobrze widzieć, że to robi.

– Powiedział Conor

Ciężko jest utrzymać tak wysoki światowy poziom bez żadnych porażek, Ronda odnalazła swoją nową ścieżkę kariery i jak widać może liczyć na wsparcie Mistrza UFC.

Fot. Pinterest

Źródło: MMAjunkie

 

About Aleksandra Piętka

Zafascynowana sztukami walki od kiedy zobaczyłam "Wejście smoka" i "Karate kid" :) Później przyszedł czas na prawdziwe pojedynki i tak trafiłam na Pride, ostatecznie ubóstwiam organizację UFC i oglądam all the time nawet powtórki - do kolacji. Ogromna fanka Fedora Emelianenko, Andersona Silvy, Rondy Rousey, Joanny Jędrzejczyk, braci Diaz, Jona Jonsa. Trenuje amatorsko mma i stwierdzam, że nie ma piękniejszego sportu :) Pozdrawiam!

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *