News

Conor McGregor: Zaoferowałem swoje nazwisko, aby wejść na UFC 222 przeciwko Frankiemu Edgarowi

on

Mistrz wagi lekkiej Conor McGregor wkrótce zostanie pozbawiony swojego tytułu z powodu nieobecności w octagonie od ponad roku. Brak aktywności Irlandczyka mógł jednak zostać przerwany, ponieważ jak informuje sam zawodnik oferował on swoje nazwisko w zastępstwie za Maxa Hollowaya, który wypadł z walki przeciwko Frankiemu Edgarowi.

O całej sytuacji Conor poinformował za pomocą swojego konta na instagramie umieszczając zdjęcie, pod którym informuje, że taka propozycja z jego strony miała miejsce.

 

Będę walczył ponownie. Kropka. Jestem w tym najlepszy.
Zaoferowałem swoje nazwisko, aby wejść na UFC 222 przeciwko Frankiemu Edgarowi, gdy Max Holloway wypadł, ale powiedziano mi, że było za mało czasu, aby wygenerować pieniądze, jakich potrzebowałoby UFC.
Byłem podekscytowany możliwością wzięcia walki w ostatniej chwili, ostatniej w kategorii piórkowej – bez wszystkich tych pozostałych rzeczy związanych z tym sportem. Szanujcie, proszę, szaloną pracę, jaką wykonałem poza oktagonem. Na szczycie sportu. Jestem tutaj. To oni muszą przyjść i mnie dopaść. Bo ja jestem tutaj.
Z poważaniem,
Champ Champ

Jak wiadomo Frankie Edgar na najbliższej gali zmierzy się z Brianem Ortegą. Nie wiadomo więc co spowodowało, że UFC odrzuciło dopuszczenie Conora do walki. Najprawdopodobniej powodem tej decyzji były zbyt wysokie wymagania finansowe McGregora. Oferta ze strony mistrza wagi lekkiej może sugerować, że wielkimi korkami zbliża się jego powrót po bardzo długiej przerwie.

Na twitterze jeden z dziennikarzy Brett Okamoto zapytał o całą sytuację menadżera Frankiego Edgara. Okamoto szybko potem opublikował wpis, w którym cytuje Aliego Abdelaziza.

Opowiada wierutne bzdury. To kłamca. Powinien był walczyć z Frankiem dwa lata temu.

O całej sytuacji będzie głośno najprawdopodobniej jeszcze przez kolejne dni, jednak jeśli słowa Conora się potwierdzą to jasno można stwierdzić że plotki, które sugerują, że Irlandczyk miałby walczyć w tym roku dwa razy są prawdziwe i bardzo szybko zobaczymy powrót mistrza.

About Bartek Potępski

W MMA zakochany od pierwszych gal KSW. Miłośnik UFC, Cage Warriors, ACB. Największy samozwańczy fan Conora McGregora w Polsce. Ulubieni zawodnicy to jeszcze: Joanna Jędrzejczyk, Brian Ortega, Stipe Miocić, Jon Jones i Justin Gaethje.

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *