Świat

Cris Cyborg: Największym strachem Rondy jest porażka ze mną

on

Mistrzyni UFC w wadze piórkowej, Cris Cyborg po raz kolejny zabrała głos na temat Rondy Rousey.

Brazylijka nadal uważa, że Ronda odeszła z UFC, nie tylko z powodu dwóch porażek, ale także potencjalnej walki właśnie z nią. Jednak Cris ma ciekawą, małą propozycję dla Rousey.

Myślę, że największym strachem Rondy jest porażka ze mną, więc jeśli miałybyśmy to zrobić w WWE, musiałaby wygrać. Nie mam tak wielkiego ego, ale jeśli mamy wystawić show dla fanów, coś takiego, nie ma problemu. Ale teraz nie widzę siebie w tym. 

– powiedziała dla MMAFighting.

Oglądałam jej występ w WWE. Poszła inną ścieżką, prawda?. Ponieważ przegrała i nie wróciła do MMA, wszyscy widzieli, że nie jest zbudowana do MMA. Gdyby tak było, wróciłaby z porażką, jak każdy inny sportowiec. Porażka jest częścią tego sportu.

Ona może robić, co chce w WWE, tam decydują, co się stanie wcześniej. Ale wierzę, że jest szczęśliwa. To trudna praca, ponieważ musi działać i na pewno nie jest to łatwe, ale ma się dobrze.

Myślicie, że kiedyś obie Panie staną oko w oko w pojedynku pro-wrestlingowym?


About Kuba Podgórski

MMA zainteresowany nieco wcześniej niż walka Pudzilli z Najmanem. Na codzień trenuje BJJ w Gracie Barra Toruń. Wielki fan Joanny Jędrzejczyk, Conora McGregora, Jona Coco Jonesa, Rondy Rousey, Michała Materli i Borysa Mańkowskiego.

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *