News

Cris Cyborg: Rousey będzie szczęśliwa w WWE, gdzie zwycięstwa i porażki są rozstrzygane przed całym show

on

Cris Cyborg wypowiedziała się o przejściu Rondy Rousey do WWE, a także o jej odmowie omówienia dwóch ostatnich porażek w UFC.

W niedzielę wieczorem oficjalne stało się to, o czym dużo mówiło się przez ostatni czas, przejście Rondy Rousey na nową ścieżkę kariery. Była mistrzyni kategorii koguciej UFC podpisała kontrakt z WWE, kładąc kres spekulacjom na temat tego, jaki będzie jej następny ruch poza walkami.

Według mistrzyni kategorii piórkowej UFC, może to być decyzja dla Rondy Rousey.

Wierzę, że będzie szczęśliwa w WWE, to zupełnie coś innego niż MMA. Na przykład, wygrane i porażki są rozstrzygane przed całym show.

– Powiedziała Cyborg w wywiadzie dla MMA Fighting.

 

Jeśli chodzi o to, co pozostało z jej kariery, Rousey nadal unika tematu dwóch ostatnich przegranych walk, przeciwko Holly Holm i Amandy Nunes. Cyborg nie widzi w tym nic złego, ale zaproponowała możliwe rozwiązanie.

Myślę, że to normalne. W rzeczywistości możemy mówić tylko o rzeczach, które już pokonaliśmy w naszych umysłach.

– Powiedział Cyborg.

Jeszcze nie pokonała swoich porażek w MMA, nawet na innym etapie swojej kariery. Czasami ludzie potrzebują profesjonalnej pomocy, aby temu zaradzić.

Cyborg mówi, że zgodziła się zmierzyć z Amandą Nunes w super walce na UFC 226 7 lipca w Las Vegas. Jednak oficjalnego potwierdzenia jeszcze się nie doczekaliśmy.

Źródło: SBnation

 

About Aleksandra Piętka

Zafascynowana sztukami walki od kiedy zobaczyłam "Wejście smoka" i "Karate kid" :) Później przyszedł czas na prawdziwe pojedynki i tak trafiłam na Pride, ostatecznie ubóstwiam organizację UFC i oglądam all the time nawet powtórki - do kolacji. Ogromna fanka Fedora Emelianenko, Andersona Silvy, Rondy Rousey, Joanny Jędrzejczyk, braci Diaz, Jona Jonsa. Trenuje amatorsko mma i stwierdzam, że nie ma piękniejszego sportu :) Pozdrawiam!

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *