News

Cris Cyborg wzieła walkę z Yaną Kunitskayą żeby budować lepsze relacje z UFC

on

Wszyscy, którzy nie mogą się doczekać trzech super-walk, jakie mają w tym roku odbyć się w UFC, byli nieco zawiedzeni, gdy usłyszeli, że Cris Cyborg będzie bronić tytułu UFC w wadze piórkowej przeciwko byłej mistrzyni wagi koguciej Invicta, Yanie Kunitskaya.

Okazuje się, że wciąż jest to tylko przedsmak walki przed oczekiwanym starciem z Amandą Nunes. To znaczy, oczywiście jeśli obie wygrywają swoje pojedynki. Tak czy inaczej, decyzja o wkroczeniu i wsparciu UFC 222 była ze strony Cyborg strategiczna.

Wejście do walki z Yaną Kunitskaya jest świetną okazją, aby utrzymać tempo z wygranej przeciwko Holly Holm, szybki powrót do octagonu, zapewni ” Cyborg Nation ” bym mogła nadal rosnąć w siłę. Kiedy UFC zadzwoniło, mówiąc, że potrzebują nowej głównej walki wieczoru, zobaczyliśmy, że jest to okazja, aby udowodnić wszystkim, że Cris Cyborg może być dziewczyną z firmy i że jestem gotowa przyspieszyć, kiedy promocja tego potrzebuje. Mam nadzieję, że będzie to nadal budować moje relacje w ramach promocji i prowadzić do tego rodzaju marketingu i ekspozycji, o które prosiłam.

Chcę zrobić z tego moją walkę i dać fanom taką walkę, jakiej oczekują ode mnie. Fani widzieli mnie walczącą. Fani widzieli, jak uderzałam. Może fani zobaczą moje brazylijskie jiu jitsu. Po wygraniu mojego pierwszego bonusu na UFC 219, mam nadzieję, że to będzie nagrodzona walka wieczoru. Powiedziałam mojemu managerowi, że jestem gotowa walczyć z Amandą Nunes i zostawiam mu to, aby negocjował, kiedy i gdzie to się stanie. Jeśli Amanda wygra w Brazylii przeciwko Raquel Pennington, a ja wygrywam 3 marca przeciwko Yanie, myślę, nasza walka będzie na wielkiej karcie na UFC 226 w Vegas. Aby tak się stało, obie musimy wygrać.

– powiedziała Cris Cyborg.

Po przejeździe „kolejką górską” z UFC, Cris Cyborg stara się iść swoją nową ścieżką jako mistrzyni. UFC Rozpaczliwie poszukiwało jakiejś mistrzowskiej walki wieczoru na UFC 222 i Cyborg zgłosiła swoją gotowość. Każdy dostaje pieniądze, kibice wciąż czekają na starcie Nuns vs. Cyborg. Być może wymarzoną datą będzie UFC 226

Źródłó: BJPENN.com

About Aleksandra Piętka

Zafascynowana sztukami walki od kiedy zobaczyłam "Wejście smoka" i "Karate kid" :) Później przyszedł czas na prawdziwe pojedynki i tak trafiłam na Pride, ostatecznie ubóstwiam organizację UFC i oglądam all the time nawet powtórki - do kolacji. Ogromna fanka Fedora Emelianenko, Andersona Silvy, Rondy Rousey, Joanny Jędrzejczyk, braci Diaz, Jona Jonsa. Trenuje amatorsko mma i stwierdzam, że nie ma piękniejszego sportu :) Pozdrawiam!

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *