Świat

Curtis Blaydes ma nadzieję na akceptację wyzwania, rzuconego w stronę Stipe Miocica!

on

Curtis Blaydes ma nadzieję w kolejnej walce zmierzyć się z byłym mistrzem wagi ciężkiej UFC, Stipe Miocicem.

W oczach Blaydesa, widnieje walka z Cormierem jednak pojedynek pomiędzy nimi miałby odbyć się w przyszłym roku. Najpierw jednak chciałby starcia z Miocicem, co miałoby posłużyć jako doskonała walka, by wykazać pretendenta nr. 1. Blaydes jest przekonany, że UFC zgodzi się na ich pojedynek.

UFC, oni są za tym, bo jak powiedziałem, ma to sens. To dobry pojedynek, to byłaby dobra walka. On jest dobry, jestem dobry, obaj jesteśmy dobrymi zapaśnikami. Moje ciosy stały się o wiele lepsze. Chcę pokazać umiejętności, które rozwijałem i myślę, że ponieważ mieszkam w Denver, mieszkam 15 minut od centrum Denver, więc mam wrażenie, że pomogę sobie zdobyć rzesze fanów. To tutaj mieszkam. Nie wiem, jak Stipe widzi to … ale mam nadzieję, że naprawdę to rozważa. Naprawdę, albo walczy ze mną, albo czeka aż do kwietnia. Mam na myśli, że to dużo czekania. Chcę, aby moja argumentacja za tytułem była silniejsza. To właśnie da mi walka ze Stipe.

– powiedział Curtis dla MMAFighting.

„Razor” zaplanował sobie także dość dokładnie najbliższą przyszłość.

Idealne następne 12 miesięcy to walka o Stipe w listopadzie. Potem ja wygrywam. DC, walczy z Brockiem, powiedzmy w styczniu. Dajemy DC kilka miesięcy, on będzie zadowolony z wygranej, potem ja i DC walczymy. Pokonam DC. Wtedy jeden z moich współlokatorów dał fajny pomysł ze względu na całą sprawę Brocka Lesnara, mówi, że może Jon Jones wróci, a potem może ja i Jon Jones będziemy walczyć. Wszyscy mówią o walce o pieniądze – Jon Jones to walka o pieniądze. To prawdziwy wojownik, prawdziwy badass. Pokonał rząd morderców w swojej wadze, wielu świetnych w sile wieku. Dwukrotnie poradził sobie z DC. Zarzuty czy nie, szanuję go i wiem, że byłaby to piekielna walka. 

Co sądzicie o planach Blaydesa?

About Kuba Podgórski

MMA zainteresowany nieco wcześniej niż walka Pudzilli z Najmanem. Na codzień trenuje BJJ w Gracie Barra Toruń. Wielki fan Joanny Jędrzejczyk, Conora McGregora, Jona Coco Jonesa, Rondy Rousey, Michała Materli i Borysa Mańkowskiego.

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *