News

Curtis Blaydes pewnie wygrywa pojedynek z Markiem Huntem

on

Co-main event gali UFC 221 w Perth – Mark Hunt vs Curtis Blaydes, walka z której zwycięsko wyszedł Amerykanin Curtis Blaydes, praktycznie całe 3 rundy kontrolował pojedynek, nie zabrakło jednak mocnej ręki Hunta gdyż w pierwszej rundzie zdołał naruszyć Blaydesa.

Jedynie w pierwszej rundzie Mark Hunt miał swoją szanse na wygraną, po tym jak Blaydes ruszył na niego nadział się na kontre, Nowozelandczyk nie skończył jednak walki.

Blaydes walczył bardzo mądrze, wykorzystywał swoje zapasy i w drugiej rundzie zdołał obalić Hunta, znakomicie pracował z góry zadając mocne uderzenia i kontrolując przebieg pojedynku już do końca rundy.

W 3 rundzie było podobnie jak w pozostałych dwóch, game plan Blaydesa był nie zawodny, obalał Marka Hunta i nie dawał mu szans w parterze, sędziowe byli jednogłośni co do decyzji i zwycięstwo powędrowało na konto „Razora”

Czy to już powoli koniec legendarnego Marka Hunta?

Źródło: BJPENN.com

About Aleksandra Piętka

Zafascynowana sztukami walki od kiedy zobaczyłam "Wejście smoka" i "Karate kid" :) Później przyszedł czas na prawdziwe pojedynki i tak trafiłam na Pride, ostatecznie ubóstwiam organizację UFC i oglądam all the time nawet powtórki - do kolacji. Ogromna fanka Fedora Emelianenko, Andersona Silvy, Rondy Rousey, Joanny Jędrzejczyk, braci Diaz, Jona Jonsa. Trenuje amatorsko mma i stwierdzam, że nie ma piękniejszego sportu :) Pozdrawiam!

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *