Świat

Curtis Blaydes zestawia siłę ciosu Francisa Ngannou i Marka Hunta

on

Curis Blaydes postanowił porównać siłę ciosu jaką dysponuje Francis Ngannou oraz Mark Hunt.

Amerykanin mierzył się z obydwoma zawodnikami podczas przygody z UFC. Z Ngannou walczył on w swoim debiucie w federacji, notabene przegranym na UFC FN 86, natomiast z Huntem miał okazję zawalczyć w ten weekend na UFC 221. Miał więc znakomite okazje aby sprawdzić, który z nich bije mocniej, ponieważ jak wiadomo obaj dysponują piekielnym uderzeniem.

Zadebiutowałem przeciwko Francisowi Ngannou, który był, jest najcięższym rywalem, z jakim kiedykolwiek miałem do czynienia. Uderza mocniej niż Mark Hunt. Z całym szacunkiem dla Marka Hunta, obaj mocno uderzają,  ale Ngannou uderza mocniej.

Mimo, że jak mówi Blaydes, to Kameruńczyk uderza mocniej, Hunt w sobotniej walce dość mocno naruszył szczękę Amerykanina.

Kiedy spadły na mnie te ciężkie uderzenia, zdecydowanie mną kołysało. Moja wizja stała się mglista na dwie sekundy, a ja usłyszałem, jak mój team krzyczał:” Obalaj” Wiedziałem, że powinienem się ogarnąć. Obalenie Marka dało mi wystarczająco dużo czasu, aby dojść do siebie, a potem wiedziałem, gdzie nie być, żeby znów mnie nie trafił. Wiedziałem, że to go wypali i pomoże mi dowieźć wygraną do końca.

Kto może być kolejnym rywalem dla „Razora” ?

Źródło: MMAMANIA

 

About Kuba Podgórski

MMA zainteresowany nieco wcześniej niż walka Pudzilli z Najmanem. Na codzień trenuje BJJ w Gracie Barra Toruń. Wielki fan Joanny Jędrzejczyk, Conora McGregora, Jona Coco Jonesa, Rondy Rousey, Michała Materli i Borysa Mańkowskiego.

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *