News

Dana White chciałby domknięcia trylogii Cormier vs. Jones!

on

Sternik UFC Dana White w rozmowie z TMZ Sports przyznał, że chciałby aby Daniel Cormier zmienił zdanie w sprawie zakończenia kariery w przyszłym roku.

Dana zdaje sobie sprawę, że w nadchodzącym roku najprawdopodobniej na emeryturę odejdzie Daniel Cormier. Amerykanin już dawno zapowiadał, że gdy tylko dobije do 40-stki zamierza dać sobie spokój.

Cormier chciałby jednak na sam koniec stoczyć ostatnie dwa pojedynki – z Brockiem Lesnarem, a następnie dałby wyczekiwany rewanż Stipe.

Dana chciałby, jednak aby zawodnik zmienił swoje plany i zgodził się na domknięcie trylogii z Jonem Jonesem. Obaj zawodnicy mierzyli się już dwukrotnie i o ile pierwszą walkę zasłużenie wygrał Jones tak w drugim pojedynku zwycięstwo Jona okazało się oszustwem.

DC wciąż podkreśla, że już nie potrzebuje zwycięstwa z Jonesem, gdyż nic mu ono nie da. Przypomnijmy, że Daniel to podwójny mistrz, ponieważ dzierży tytuł zarówno kategorii półciężkiej, jak i ciężkiej. Przez wielu zdążył już zostać nazwanym najlepszym zawodnikiem w historii MMA.

Trylogia jednak wciąż pobudza wyobraźnie milionów fanów na całym świecie i zyski ze sprzedaży PPV byłby kolosalne. Dobrze wie o tym White, który zamierza porozmawiać na ten temat z Cormierem.

Jon Jones natomiast wróci do oktagonu po zawieszeniu za wpadkę przed walką z Danielem Cormierem na UFC 214.  Rywalem Jona został Alexander Gustafsson, który od dawna palił się na rewanż z byłbym mistrzem kategorii półciężkiej.

 

Być może na dniach dowiemy się oficjalnie czy Daniel Cormier jest zainteresowany trylogią z Jonem Jonesem.

About Bartek Potępski

W MMA zakochany od pierwszych gal KSW. Miłośnik UFC, Cage Warriors, ACB. Największy samozwańczy fan Conora McGregora w Polsce. Ulubieni zawodnicy to jeszcze: Joanna Jędrzejczyk, Brian Ortega, Stipe Miocić, Jon Jones i Justin Gaethje.

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *