Świat

Dana White: Conor jest jednym z najbardziej niedocenianych zawodników w UFC

on

Dana White uważa, że supergwiazda UFC, Conor McGregor, mimo swojego ogromnego statusu jest niedocenianym zawodnikiem.

Według White’a wielu ludzi zapomina o tym co osiągnął Irlandczyk i zbyt pochopnie skreśla go w starciu z Khabibem.

To zabawne tak powiedzieć, ze względu na to, jak bardzo jest popularny i jak wielką jest gwiazdą, ale myślę, że Conor McGregor jest jednym z najbardziej niedocenianych zawodników w UFC. Za każdym razem, gdy Conor McGregor wychodzi, by walczyć z kimś nowym i ten ktoś jest zapaśnikiem, lub kimkolwiek innym, jest to walka, którą Conor według wielu przegra.

– powiedział White w UFC Unfiltered.

Powiedział, że znokautuje Jose Aldo i tak, jak powiedział, tak to zrobił, powiedział, że zrobi to w pierwszej rundzie. Wiele osób typowało, że przegra z Eddiem Alvarezem ze względu na styl i poziom Eddiego Alvareza. Zobacz, jak tam wyglądał. Albo gdy walczył z Chadem Mendesem – Chad Mendes jest zapaśnikiem, wszyscy wierzyli, że to zrobi, że on pokona Conora. Potem, po wygranej Conora, wszyscy powiedzieli, że Chad Mendes nie miał wystarczająco dużo czasu, aby się do niego przygotować. Lista jest długa.

Conor McGregor powróci do UFC po prawie dwuletniej przerwie by 6 października stanąć oko w oko z mistrzem wagi lekkiej, Khabibem Nurmagomedovem.

About Kuba Podgórski

MMA zainteresowany nieco wcześniej niż walka Pudzilli z Najmanem. Na codzień trenuje BJJ w Gracie Barra Toruń. Wielki fan Joanny Jędrzejczyk, Conora McGregora, Jona Coco Jonesa, Rondy Rousey, Michała Materli i Borysa Mańkowskiego.

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *