Świat

Dana White dementuje plotki o walce McGregora z Cerrone!

on

Po porażce Conora McGregora na UFC 229, pojawiło się wiele spekulacji na temat jego powrotu do Octagonu, z kim i kiedy miałby się zmierzyć.

Pod uwagę wielu fanów czy ekspertów brało się nazwiska Diaza, Fergusona czy ponownie Nurmagomedova. W poprzednim tygodniu jednak pojawił się temat walki Conora z Donaldem Cerrone, który chce ponownie wrócić do kategorii lekkiej. Sam „Cowboy” zamieścił nawet zdjęcie z podpisem „Po prostu na niego czekam!”.

View this post on Instagram

Just waiting on him! 🤔. “ I know a guy” 🤠

A post shared by Donald Cerrone (@cowboycerrone) on

Czy coś jest rzeczywiście na rzeczy? Wydaje się, że bardzo możliwe, że tak, jednak nie według prezydenta UFC, Dany White’a, który zdementował plotki o walce Cerrone z Irlandczykiem.

To nie jest prawda. Absolutnie to nie jest prawda (walka Conora z Cerrone). Oczywiście to jest starcie, którego chce Cerrone ale nie dojdzie do tej walki. Nie myślimy nawet o przeciwnikach dla obu, jak na razie, mam na myśli Khabiba czy Conora.

-powiedział dla TMZ.

Nie myślimy co dalej. Nie ma rozmów, bo nie wiemy jak długo potrwają ich zawieszenia. Nie wiemy nawet jakie będą ich kary, wiec nie ma tematu kolejnej walki Khabiba czy Conora.

Czy warto wierzyć słowom Dany? Patrząc wstecz, bardzo ciężko będzie zaufać mu na słowo, jednak zobaczymy co przyniesie przyszłość.

Jak myślicie dojdzie do walki McGregora z Cerrone?

 

About Kuba Podgórski

MMA zainteresowany nieco wcześniej niż walka Pudzilli z Najmanem. Na codzień trenuje BJJ w Gracie Barra Toruń. Wielki fan Joanny Jędrzejczyk, Conora McGregora, Jona Coco Jonesa, Rondy Rousey, Michała Materli i Borysa Mańkowskiego.

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *