Świat

Dana White: Jeśli Eddie będzie chciał iść gdzieś indziej, zrozumiem

on

Sternik UFC, Dana White wypowiedział się na temat przyszłości byłego mistrza wagi lekkiej, Eddiego Alvareza.

Przypomnijmy, że walka Alvareza z Poirierem była ostatnią w starym kontrakcie z UFC, jednak nie wiadomo, czy Eddie podpisze nową, ostatnią umowę z pionierem MMA na świecie. Głos w tej sprawie zabrał sam Dana White.

Lubię Eddiego. Lubię go osobiście i zawodowo. On jest teraz w takim wieku, gdzie musi podjąć wiele decyzji odnośnie rodziny, jeśli chodzi o kontrakt. To może być jego ostatni kontrakt, który podpisze w karierze. Jeśli Eddie będzie chciał iść gdzieś indziej, to rozumiem to, lecz jeśli chce zostać to jestem z nim. Powiedziałem mu to.

– zdradził White w ostatnim UFC Unfiltered.

Powiedziałem mu: „Spójrz, jeśli chcesz zakończyć karierę tutaj ze mną (w UFC), to mi się to podoba, ale jeśli chcesz to zrobić gdzie indziej, to nie mam z tym problemy stary”. Kiedy zawodnicy są w momencie kariery, gdzie mają do podpisania ostatni kontrakt, to ja to rozumiem. Zawsze szukamy zawodników, którzy chcą być mistrzami. Młodzi, którzy wierzą, że kiedyś uniosą złoto w UFC. Jeśli czujesz, że nie możesz nim być i jeśli czujesz, że lepszą decyzją na tym etapie kariery będzie co innego niż podpisanie ostatniego w życiu kontraktu to to rozumiem.

Odkąd Alvarez dołączył do UFC, zaliczył 4 wygrane, 3 porażki oraz 1 walkę bez rozstrzygnięcia.

Jak myślicie, czy Alvarez podpisze nową umowę z UFC?

About Kuba Podgórski

MMA zainteresowany nieco wcześniej niż walka Pudzilli z Najmanem. Na codzień trenuje BJJ w Gracie Barra Toruń. Wielki fan Joanny Jędrzejczyk, Conora McGregora, Jona Coco Jonesa, Rondy Rousey, Michała Materli i Borysa Mańkowskiego.

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *