News

Dana White: Mam nadzieję, że noga Mario Yamasakiego więcej nie stanie w octagonie

on

Mario Yamasaki po raz kolejny stał się negatywnym bohaterem, tym razem podczas gali UFC w Belem. Sędzia naraził zdrowie Priscili Cachoeiry, i powinien zdecydowanie wcześniej przerwać jej pojedynek z Valentiną Shevchenko.

Swojego niezadowolenia nie krył sam prezydent UFC Dana White, który za pośrednictwem Instagrama również skrytykował Yamasakiego.

Jestem zaszczycony, że walczyłaś dla UFC. Niestety sędzia, który jest w środku powinien dbać o Twoje zdrowie, Mario tego nie zrobił. Nie pierwszy raz pokazuje swoje beznadziejne umiejętności w octagonie – White skierował te słowa w stronę Cachoeiry. 

Kilka miesięcy temu również doszło do małego skandalu z udziałem Mario Yamasakiego, który zbyt wcześnie przerwał walkę Kevina Lee z Michaelem Chiesą. Dana White najwyraźniej ma już dosyć skandalicznych decyzji arbitra, i zamierza oddalić go od sędziowania walk w UFC.

Mam nadzieję, że po tym przerażającym występie, już więcej jego noga nie postanie w octagonie UFC – napisał Dana White. 

 

About Przemek Kosiński

Od czasów Pride i pierwszych gal KSW zakochany w MMA. Najwierniejszy fan na świecie Claudii Gadelhi. Poza tym fan Nate'a Diaza, Holly Holm, Caina Velasqueza i Macieja Jewtuszki.

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *