Świat

Dana White: Nie interesuje mnie kolejna walka Nate’a Diaza!

on

Jak sami wiemy relacje między Natem Diazem a Daną Whitem nie są za dobre. Nigdy nie okazywali sobie przyjemnych słów.

Nate Diaz na UFC 230 miał walczyć z Dustinem Poirierem lecz z powodu kontuzji „Diamonda” walka nie doszła do skutku. Nate Diaz to bardzo problematyczna osoba, raz mówi że nie chce walczyć, za chwile zmienia zdanie, że jednak będzie dalej walczył, domagał on się również aby stworzyć dla niego dywizję 165 funtów i tam prowadzić walki mistrzowskie, lecz szef organizacji UFC ma całkiem inne zdanie odnośnie tego. Dana White w rozmowie ze stacją ESPN wyjaśnił wszelkie wątpliwości co do przyszłości młodszego z braci Diaz :

Nie jestem zainteresowany walką Nate’a Diaza, dopóki nie zrobi wszystkiego, by rzeczywiście miał ochotę walczyć. Oferujemy mu walki, zawsze oferujemy mu walki. Prawdopodobnie zaoferowaliśmy temu dzieciakowi 50 walk, odkąd walczył z Conorem. Kiedy będzie gotowy do walki, da nam znać.

Chciał walkę to ją zrobiliśmy i po ogłoszeniu on napisał, że nie będzie walczył. Mieliśmy w firmie jednego gościa, który był fanem Diazów. Teraz nawet jemu już sprawia trudność negocjowanie walk z nimi, oraz cały entuzjazm do nich.

Jak widać Amerykanina interesują tylko walki mistrzowskie oraz walki, na których będzie mógł najwięcej zarobić. Najlepszą opcją byłaby trylogia z Conorem McGregorem.

Podzielacie słowa szefa UFC? I kto byłbym najlepszym przeciwnikiem Nate’a Diaza?

About Przemek Frąckiewicz

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *