Świat

Dana White o UFC 229: Obecnie dążymy do 2,5 miliona wykupień PPV

on

Nie jest tajemnicą, że UFC 229, na której walką wieczoru będzie starcie o tytuł wagi lekkiej, pomiędzy niepokonanym mistrzem Khabibem Nurmagomedovem i byłym mistrzem Conorem McGregorem, będzie jedną z największych gal w historii organizacji.

Według prezesa UFC, Dany White’a, wszystko idzie dobrą drogą by pobić rekord sprzedaży PPV.

To jest coś wielkiego. Dużo się mówiło, kiedy zrobi to 2 miliony PPV. Obecnie dążymy do 2,5 miliona wykupień PPV, więc tak jest to wielka walka. Największą walką, jaką kiedykolwiek mieliśmy to Diaz vs. McGregor, która sprzedała prawie 1,6 miliona pay-per-view. Potem zrobiliśmy walkę Floyda Mayweathera. A teraz to zdecydowanie największa walka i jedna z największych walk w sportach walki, jeśli mam być szczerym.

– powiedział White dla ESPN.

Dana został także zapytany o obecne relacje z McGregorem.

Conor bardzo dobrze współpracuje z nami. Jest kilka rzeczy, które musimy załatwić z Conorem McGregorem, ale on jest tego wart. Na przykład sprawa z Nowego Jorku. To, że myślał, że może tu przyjechać i załatwić konflikt z Khabibem w środku Nowego Jorku i sposób, w jaki to zrobił, był oczywiście najbardziej szalone. Normalne, typowe rzeczy dla Conora ukazują się godzinę później na konferencjach prasowych.

Conor uwielbia walczyć. W rzeczywistości – kiedy zarabiasz dużo pieniędzy – wychodzisz i kupujesz mnóstwo rzeczy, opiekujesz się swoją rodziną i robisz fajne rzeczy, ale szybko się to starzeje. Zajęło to Conorowi dwa lata i wrócił.

Gala UFC 229 odbędzie się 6 października. Jak myślcie UFC sprzeda 2,5 miliona PPV?

About Kuba Podgórski

MMA zainteresowany nieco wcześniej niż walka Pudzilli z Najmanem. Na codzień trenuje BJJ w Gracie Barra Toruń. Wielki fan Joanny Jędrzejczyk, Conora McGregora, Jona Coco Jonesa, Rondy Rousey, Michała Materli i Borysa Mańkowskiego.

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *