Świat

Dana White o walce Mayweather vs. Nurmagomedov: Nie zwracajcie na to uwagi!

on

Szef federacji UFC Dana White zabrał głos na temat potencjalnego pojedynku Floyda Mayweathera z Khabibem Nurmagomedovem. W wywiadzie dla telewizji ESPN powiedział, że na tą chwilę ta walka jest niemożliwa, a Floyd korzysta i robi wszystko, by było o nim głośno.

Nie zwracajcie na to uwagi. Po pierwsze, Team Mayweathera nie zgłosił się do nas. Khabib jest pod kontraktem z UFC. Floyd jest bardzo dobry w tym, żeby sprawić, iż jego nazwisko będzie nagłaśniane wtedy, kiedy on chce

– powiedział Dana.

Plotki na temat tej walki zaczynają napływać z każdej strony. Nawet manager Khabiba, Ali Abdelaziz stwierdził, że jego podopieczny nie był nigdy znokautowany i masz szanse w pojedynku z Mayweatherem.

Mówię teraz do każdego kibica. Khabib ma wciąż ważny kontrakt z UFC. My to szanujemy. Jednak jesteśmy otwarci na pojedynek bokserski, jeśli Floyd zechce walczyć z Khabibem

– stwierdził Abdelaziz.

Doniesienia prasowe nie będą miały końca, dopóki nie poznamy kolejnego rywala dla Nurmagomedova. Czy to będzie Floyd? Kto wie! Do walki Conora z Floydem miało nie dojść, a jak się skończyły spekulacje prasowe wszyscy wiemy.

 

About Przemek Kosiński

Od czasów Pride i pierwszych gal KSW zakochany w MMA. Najwierniejszy fan na świecie Claudii Gadelhi. Poza tym fan Nate'a Diaza, Holly Holm, Caina Velasqueza i Macieja Jewtuszki.

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *