Świat

Dana White bardzo ostro skrytykował chęci Tyrona Woodleya do walki z Nate’m Diazem

on

Nate Diaz i Tyron Woodley bardzo chcieli skrzyżować rękawice na jednej z numerowany gal UFC. Nic bardziej mylnego, do takiej walki z pewnością prędko nie dojdzie po komentarzu Dany White’a na temat tego zestawienia.

Woodley jest pełen gó***. Ta walka nigdy nie została zatwierdzona. On jest pełen gó***, i gada absolutną nieprawdę na ten temat. To wszystko jest nieprawdą. Dos Anjos jest tym kogo szukamy dla Woodleya. To jest sprawiedliwy wybór. Wygrał w fantastycznym stylu z Robbie Lawlerem, i jestem przekonany, że da świetną walkę z obecnym mistrzem. To będzie wspaniała walka. To właśnie to zestawienie będzie następne powiedział Dana White dla FS1 Show UFC Tonight.

Sternik federacji UFC został poproszony również o komentarz, co dalej i z kim zawalczy w przyszłości Nate Diaz.

Zaoferowaliśmy Nate’owi pięć, albo sześć walk w ostatnich kilku miesiącach. Odrzucił je wszystkie. Powiedziałem to kilka miesięcy temu, iż nie sądzę, że jeszcze zobaczymy Diaza walczącego. Czy będzie walczył w tym roku? Może będzie, jak będzie mu się chciało. Jednak nie, on odrzuca każdą walkę, którą mu oferujemy – zakończył White. 

Nate’a Diaza ostatni raz widzieliśmy w 2016 roku, kiedy to przegrał swoją rewanżową walkę z Conorem McGregorem po jednogłośnej decyzji sędziów. Od tamtej pory wciąż słychać tylko spekulacje na temat rzekomego powrotu młodszego z braci Diaz do octagonu.

 

About Przemek Kosiński

Od czasów Pride i pierwszych gal KSW zakochany w MMA. Najwierniejszy fan na świecie Claudii Gadelhi. Poza tym fan Nate'a Diaza, Holly Holm, Caina Velasqueza i Macieja Jewtuszki.

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *