Świat

Dana White po raz kolejny skrytykował Francisa Ngannou

on

Dana White po raz kolejny nie zostawił suchej nitki na byłym pretendencie do pasa kategorii ciężkiej Francisowi Ngannou. Prezydent Amerykańskiego tuza uważa, że Kameruńczyk stracił rozum i wciąż nie może go odnaleźć.

Francis Ngannou, kiedy przybył do UFC wierzyłem, że to będzie doskonały materiał ma mistrza wagi ciężkiej. On stracił rozum. Ten koleś kompletnie stracił rozum i zaczął się tak zachowywać, jakby nie wiedział co się dzieje. Francis to duży, silny, masywny i mocno bijący facet. Wszystko może się wydarzyć. kiedy wchodzi do klatki. Jednak Stipe sprawił, że w walce z nim Ngannou kompletnie go zlekceważył.

– powiedział White dla UFC Unfiltered podcast.

Ngannou nie był zadowolony z niepochlebnych komentarzy sternika największej federacji na świecie. White kilkakrotnie wspomniał, o tym, że Francis musi uporządkować swoje życie i to co chce w nim osiągnąć. W przeciwnym razie do niczego nie dojdzie w swojej karierze.

On musi poradzić sobie ze swoimi osobistymi sprawami, inaczej nic z tego nie będzie. Zobaczymy, kiedy wróci na właściwe tory.

– skomentował prezydent UFC.

 

About Przemek Kosiński

Od czasów Pride i pierwszych gal KSW zakochany w MMA. Najwierniejszy fan na świecie Claudii Gadelhi. Poza tym fan Nate'a Diaza, Holly Holm, Caina Velasqueza i Macieja Jewtuszki.

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *