Świat

Dana White: Rewanż Conora z Floydem tylko i wyłącznie na zasadach MMA

on

Włodarz federacji UFC Dana White nie ma wątpliwości na jakich zasadach miałaby się odbyć rewanżowa walka Conora McGregora z Floydem Mayweatherem.

Panowie mieli okazję walczyć ze sobą na zasadach bokserskich w sierpniu 2017 roku. W ringowej potyczce przed czasem wygrał Floyd nie dając Conorowi większych szans na zwycięstwo. Pojedynek dla wielu fanów mógł wydawać się bardzo wyrównany, choć jak mówi sam „Money”, taka była taktyka na to starcie.

Od pamiętnej walki w której McGregor został zastopowany w 10 rundzie minęło już sporo czasu. Jednak jeden, jak i drugi nie potrafią o sobie zapomnieć, i co rusz dają sobie kuksańce w mediach społecznościowych. „Notorious” podkreśla, że nie będzie miał szacunku do Mayweathera, jeśli ten nie wyjdzie z nim do klatki, i zawalczy na jego zasadach. Sam Floyd ostatnio nagrał film, w którym wchodzi do octagonu, i zapowiada pojedynek na zasadach MMA.

Głos zabrał w tej sprawie Dana White, który stanowczo mówi, iż jeśli miałoby dojść do rewanżu między Mayweatherem, a McGregorem, to tylko i wyłącznie na zasadach MMA.

Oczywiście jedynym, sensownym rozwiązaniem ich sporu jest wyjście Flodya do octagonu. My wyszliśmy z nim do ringu, i boksowaliśmy z nim. Teraz nadszedł czas na odwzajemnienie, i wyjście Mayweathera do klatki. Floyd mówił, że to zrobi dla Conora, i zawalczy z nim na zasadach MMA. No cóż, zobaczymy co z tego wszystkiego wyniknie – powiedział Dana White dla FS1 Show UFC Tonight.

 

 

About Przemek Kosiński

Od czasów Pride i pierwszych gal KSW zakochany w MMA. Najwierniejszy fan na świecie Claudii Gadelhi. Poza tym fan Nate'a Diaza, Holly Holm, Caina Velasqueza i Macieja Jewtuszki.

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *