Świat

Dana White: Rozmawiałem wczoraj z Jonem po raz pierwszy od jego ostatniej walki

on

Prezydent UFC, Dana White przyznał, że po raz pierwszy od gali UFC 214 miał okazję porozmawiać z Jonem Jonesem na temat jego wpadki dopingowej oraz powrotu.

White wspomniał w poprzednich wywiadach, że jeszcze nie rozmawiał z Jonesem o całym incydencie związanym z wpadką dopingową. W wywiadzie dla TMZ Sports, prezydent UFC potwierdził, że parę dni temu odbył rozmowę z byłym mistrzem wagi półciężkiej.

Nie wiem czy wróci w tym roku, ale oczywiście, to byłoby wspaniałe.

– powiedział White.

Wiesz, to szalone, że rozmawiamy o Jonie, rozmawiałem z Jonem wczoraj po raz pierwszy, od jego ostatniej walki. Brzmi nieźle. Wiesz, on patrzy teraz na pozytywne rzeczy i skupia się na treningu.

On chce wrócić, absolutnie. Nie wiem jednak,czy wróci w tym roku, to zależy od USADA. Nie mam z tym nic wspólnego.

Przypomnijmy, że Jones 27 lutego stawi się na przesłuchaniu u Komisji Sportowej Stanu Kalifornia. Potem także „Bonesa” czeka rozprawa arbitrażowa USADA, po której dowiemy się jakie konsekwencje poniesie za sobą wpadka dopingowa byłego mistrza.

About Kuba Podgórski

MMA zainteresowany nieco wcześniej niż walka Pudzilli z Najmanem. Na codzień trenuje BJJ w Gracie Barra Toruń. Wielki fan Joanny Jędrzejczyk, Conora McGregora, Jona Coco Jonesa, Rondy Rousey, Michała Materli i Borysa Mańkowskiego.

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *