One Championship

Dana White: Sage Northcutt nie jest już naszym zawodnikiem!

on

Kreowany na wielką nadzieję 22 letni „Super Sage” odszedł z organizacji UFC.

Sage Northcutt pożegnał się z organizacją UFC. W najnowszym poadcascie UFC Unfiltered Dana White opowiedział o tym jak i dlaczego postanowili puścić wolno młodego i perspektywicznego zawodnika:

Pozwoliliśmy mu odejść, jest młody i musi trochę popracować. Niech dostanie ofertę w innej organizacji, zobaczymy gdzie ten dzieciak skończy za kilka lat. Może weźmiemy go do siebie znowu. Jego kontrakt wygasł i puściliśmy go wolno.

-powiedział.

Amerykanin w UFC stoczył 8 pojedynków z czego 6 wygrał a 2 przegrał, do organizacji przyszedł niepokonany, i każdy zastanawiał się patrząc na jego sylwetkę czy przejdzie kontrolę antydopingową. Jak widać przechodził wszystkie testy pomyślnie i nawet wygrywał mimo swojego wieku. Był on kreowany na wielką gwiazdę UFC. Zadebiutował na gali UFC 192 Cormier vs Gustafsson gdzie walczył wyżej niż zawodnicy tacy jak Derrick Lewis czy Sergio PettisNorthcutt pojawił się ostatnio na gali One Championship, którzy w ostatnim czasie pozyskali dwóch zawodników Amerykańskiego giganta, Eddiego Alvareza Demetriousa Johnsona.

Gdzie byście chcieli oglądać tego 22-letniego zawodnika?

About Przemek Frąckiewicz

Recommended for you

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *